Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo Mu Yeni Kuga Mı ?

Ozan F.

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Ozan F. yazdı:

Murat Bey, peki o fiyata siz ne düşünürdünüz ikinci el  olmamak kaydıyla ... D segmenti ya da suv olarak.... 

Ben SUV almak istiyorum bu defa, patron da öyle istiyor. Şu anda Kuga'nın mantıklı tek rakibi zengin donanımından ötürü 3008 bana göre. İkisi arasında gidip geliyorum :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben SUV almak istiyorum bu defa, patron da öyle istiyor. Şu anda Kuga'nın mantıklı tek rakibi zengin donanımından ötürü 3008 bana göre. İkisi arasında gidip geliyorum [emoji4] 

Kağıt üstünde tercih edilmekte ? Yada deneyimlenip olabilir mi dendi. Peugeot'un yaratığı algı hala şurada duruyor bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Volkan Ö. yazdı:

Kağıt üstünde tercih edilmekten o yoksa deneyimlenip olabilir mi dendi. Peugeot'un yaratığı algı hala şurada duruyor bende.

3008 üst donanım seviyesinde kugadan ucuza geliyor. Araç nispeten hafif olduğu için de performans değerleri daha iyi. Ama hem sağlamlığı, hem içindeki oyuncakların 3-4 sene sonraki hali, hem kaskosu, yedek parçası, servisi, en önemlisi de tasarımı; kuga'yı daha mantıklı kılıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

3008 üst donanım seviyesinde kugadan ucuza geliyor. Araç nispeten hafif olduğu için de performans değerleri daha iyi. Ama hem sağlamlığı, hem içindeki oyuncakların 3-4 sene sonraki hali, hem kaskosu, yedek parçası, servisi, en önemlisi de tasarımı; kuga'yı daha mantıklı kılıyor.

Hep mantık hep mantık canım nereye kadar? :) 

Açıkçası Kuga bindiğimiz arabaların üzerine çok bir değişiklik getirmiyor. İç yapı hemen hemen aynı. Performans kullandığımızın bir tık altında. Dışarıdan bakınca da sahip olma keyfi verecek bir tasarım yok bence. 

3008 veya Tucson bundan daha iyi tasarıma sahip benim gözümde. Ha bunları alır mıyım belli olmaz ama Kuga'yı da almam sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Engin Uzunoğlu yazdı:

3008 veya Tucson bundan daha iyi tasarıma sahip benim gözümde. Ha bunları alır mıyım belli olmaz ama Kuga'yı da almam sanırım. 

Evet bende aynı düşünüyorum. 3008 ve Tuscon Kuga ya göre çok daha iyi görünüyor. 3008 de dizel 120 hp+ otomatik seçeneği var.

Kuga ne içi nede dışı hiç tatmin etmiyor. Sadece 1.5 dizel ve otomatik olması güzel.

Yakında çıkacak olan Renault Koleos 1.6 130 hp ve otomatik opsiyonlu da olacak deniyor (x trail in Renault versiyonu ) . 2.0 lt den küçük motorlu otomatik SUV alacaklar için bu da düşünülebilir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.