Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Lastiği önerisi - 245/45 R18

Deniz Gecgel

Önerilen Mesajlar

15 saat önce, Ozan Kar yazdı:

premium yada sport 6 nın girdiği test var mı? :) 

KOlmaz, farklı kullanıcı ve araç gruplarına hitap eden ürünler. Yani çok özel koşullar olmadığı sürece aynı grupta yer almazlar. 

2 saat önce, Cem Kamil yazdı:

Bunlar sadece fren performansını yansıtan ilk sonuçlar. Diğer özellikleri daha yayınlanmadı.

Ben bu sınıf lastikler arasındaki farkların bireysel kullanımda bizler tarafından kolay anlaşılamayacağını ve ancak birebir karşılaştırma ve hassas ölçümlerle ortaya konulabileceğini düşünüyorum son zamanlarda.

Şunu sürdüm böyle iyiyidi, aynı yolda bunu sürdüm o biraz farklıydı türlü açıklamaları da dikkate almamak eğilimindeyim.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

KOlmaz, farklı kullanıcı ve araç gruplarına hitap eden ürünler. Yani çok özel koşullar olmadığı sürece aynı grupta yer almazlar. 

Bunlar sadece fren performansını yansıtan ilk sonuçlar. Diğer özellikleri daha yayınlanmadı.

Ben bu sınıf lastikler arasındaki farkların bireysel kullanımda bizler tarafından kolay anlaşılamayacağını ve ancak birebir karşılaştırma ve hassas ölçümlerle ortaya konulabileceğini düşünüyorum son zamanlarda.

Şunu sürdüm böyle iyiyidi, aynı yolda bunu sürdüm o biraz farklıydı türlü açıklamaları da dikkate almamak eğilimindeyim.  

Ayrı ayrı olarak sormuştum zaten abi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastikleri bugün taktırdım. 2016 Aralık ayı Almanya üretimi. (Toplam 1,5 saatte Küçükyalı'dan Maslak'a gidip lastikleri taktırıp geri Küçükyalı'ya döndüm. Hala inanamıyorum :) )
Şunu anladım bu zamana kadar ben lastik üzerinde değil jant üzerinde gidiyormuşum. İnanılmaz bir konfor artışı ve sessizlik oldu. Sanki 45 yanak değilde 55 yanak üzerinde gidiyo gibiyim. Lastik çok yumuşak, lastiğin yanağını elinizle baya bükebiliyosunuz. Kullandıkça yorumları yazarım. İlk izlenimlerime göre tavsiye edilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Deniz Gecgel yazdı:

Lastikleri bugün taktırdım. 2016 Aralık ayı Almanya üretimi. (Toplam 1,5 saatte Küçükyalı'dan Maslak'a gidip lastikleri taktırıp geri Küçükyalı'ya döndüm. Hala inanamıyorum :) )
Şunu anladım bu zamana kadar ben lastik üzerinde değil jant üzerinde gidiyormuşum. İnanılmaz bir konfor artışı ve sessizlik oldu. Sanki 45 yanak değilde 55 yanak üzerinde gidiyo gibiyim. Lastik çok yumuşak, lastiğin yanağını elinizle baya bükebiliyosunuz. Kullandıkça yorumları yazarım. İlk izlenimlerime göre tavsiye edilir.

Hayirli olsun. Kazasiz belasiz kullanman dilegiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yaz Lastiği önerisi - 245/45 R18 olarak değiştirdi

Şaka bir yana, Continental lastik markalarının Volkswagen'idir demek yanlış olmaz.

Her şeyi düzgün ve iyi yapar, zaafı yoktur, ama öne çıkan önemli bir özelliği ya da karakteri de yoktur.

Tıpkı VW gibi bütün testlerde ilk sıralarda yer alırlar. 

Alan asla hata yapmış olmaz.

Premium Contact (CPC) serisi genel kullanım ve konfor ağırlıklı, Sport Contact (CSC) ise sportif-performanslı sürüşe uygun.

Şu anda yaygın bulunanlar CPC ve CSC 5.

Yeni çıkan CPC 6, CSC 5'ten pek çok parametrede başarılı görünse de CSC 5'in kendine has daha keskin ve hassas bir sürüşü var, en azından hissiyat böyleymiş, inceleme yapanların yalancısıyım, ama inanmaya hazırım.

CSC 6 da çıkıyor piyasaya ama şu anda 19" janttan başlıyor. Yoksa çok başarılı bir spor araç lastiği.

Bir de Contiler maalesef ucuz değil. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka bir yana, Continental lastik markalarının Volkswagen'idir demek yanlış olmaz.
Her şeyi düzgün ve iyi yapar, zaafı yoktur, ama öne çıkan önemli bir özelliği ya da karakteri de yoktur.
Tıpkı VW gibi bütün testlerde ilk sıralarda yer alırlar. 
Alan asla hata yapmış olmaz.
Premium Contact (CPC) serisi genel kullanım ve konfor ağırlıklı, Sport Contact (CSC) ise sportif-performanslı sürüşe uygun.
Şu anda yaygın bulunanlar CPC ve CSC 5.
Yeni çıkan CPC 6, CSC 5'ten pek çok parametrede başarılı görünse de CSC 5'in kendine has daha keskin ve hassas bir sürüşü var, en azından hissiyat böyleymiş, inceleme yapanların yalancısıyım, ama inanmaya hazırım.
CSC 6 da çıkıyor piyasaya ama şu anda 19" janttan başlıyor. Yoksa çok başarılı bir spor araç lastiği.
Bir de Contiler maalesef ucuz değil. 

Teşekkür ederim abicim. Petlas candır ama boşa heyecandır [emoji23] [emoji4]

Şaka bir yana iyi bir lastik almak istiyorum.
Pirelli pzero
Continental csc 5
Goodyear f1 assymetric
Sanırım bu üçünden birinde karar kılcam. Goodyear bir adım önde gibi.
Nokian zline da aklımın bir köşesinde ama emin olamadım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.