Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Lastiği önerisi - 245/45 R18

Deniz Gecgel

Önerilen Mesajlar

7 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Petlas candır ama boşa heyecandır

Sloganı sevdim...

7 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Pirelli pzero
Continental csc 5
Goodyear f1 assymetric
Nokian zline

Hepsi olur, ucuzunu tercih ederdim sanırım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
Lastikleri bugün taktırdım. 2016 Aralık ayı Almanya üretimi. (Toplam 1,5 saatte Küçükyalı'dan Maslak'a gidip lastikleri taktırıp geri Küçükyalı'ya döndüm. Hala inanamıyorum [emoji4] )
Şunu anladım bu zamana kadar ben lastik üzerinde değil jant üzerinde gidiyormuşum. İnanılmaz bir konfor artışı ve sessizlik oldu. Sanki 45 yanak değilde 55 yanak üzerinde gidiyo gibiyim. Lastik çok yumuşak, lastiğin yanağını elinizle baya bükebiliyosunuz. Kullandıkça yorumları yazarım. İlk izlenimlerime göre tavsiye edilir.

Yaklaşık 3 hafta olmuş izlenimleriniz nedir? Goodyear egp ile arasında 17"te 300tl fark var. Bu farkı ödemeye değecek kadar iyi mi sizce cpc6?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, daha önce Goodyear kullanmadığım için kıyas yapamam ama aynı araçta kullandığım son iki lastiğe (conti csc3 ve bridgestone potenza re050a) göre ciddi konforlu, yumuşak ve sessiz bir lastik. Islak ve kuru performansı süper. Islak zeminde virajlara girerken hız kesmek zorunda kalmıyorum, kayma eğilimi hiç yok, çizgisini hiç bozmuyor. Özetle lastik güven veriyor. Tavsiye edermiyim, bütçeniz müsaitse kesinlikle.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.