Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...
25.05.2018 - 01:35 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

25 Mayıs'ta almıştım. 3 Haziran'da kargo hareketleri gözükmeye başladı. 11 Haziran itibarıyla ürün İstanbul PTT'de. Bakalım vergi eklenecek mi ? Not: Ürün Hollanda aktarmalı gelmiş ondan öncesi ya Rusya ya da Çin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

25 Mayıs'ta almıştım. 3 Haziran'da kargo hareketleri gözükmeye başladı. 11 Haziran itibarıyla ürün İstanbul PTT'de. Bakalım vergi eklenecek mi ? Not: Ürün Hollanda aktarmalı gelmiş ondan öncesi ya Rusya ya da Çin.

ayıp ayıp 21 mayısta 22 dolara ampul aldım, 23ünde verdi 30unda elimdeydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ayıp ayıp 21 mayısta 22 dolara ampul aldım, 23ünde verdi 30unda elimdeydi.

2 gün geç gelmiş ? 

Baseus kabloyu da aldım geçen (29 Nisan) onun takip nosu çalışmadı bile,posta kutusuna gelmişti geçen hafta. Bir ayı geçti yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

2 gün geç gelmiş ? 

Baseus kabloyu da aldım geçen (29 Nisan) onun takip nosu çalışmadı bile,posta kutusuna gelmişti geçen hafta. Bir ayı geçti yani.

sadece kendilerinde çalışan takip no oldumu allaha emanet...

benim ilk defa patladı nisan başı verdiği bişey vardı gelmedi 60 gün gelmezse full refund yazıyodu, mesaj attım herife bi kaç gün önceden gelmedi bu bi daha gönder diye cevap vermedi. son gün protection süresini uzattı dispute açma kesin gelir bak zaten trackingte görünüyo filan dedi. görünüyo dediği tracking en son 4 nisanda left origin country. açtım tabi ben dispute, son cevap verme süresine kadar gene bekledi. her gün de bekle bak tracking var diyo. süresi dolacağı zaman da yine kabul etmeyerek bekle dedi. aynı şekilde aliexpress step in in dolmasını bekledi. ondan bi gün öncede ödemeyi aldığını gösteren sayfayı gösterek bak refund ettim ama disputeu kapat dedi. kapatmadım tabi. son anda refund etti. aliexpressin bu konuda sıkıntısı var herif 10 güne yakın deli etti beni ama refund aldığım için feedback veremiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

sadece kendilerinde çalışan takip no oldumu allaha emanet...

benim ilk defa patladı nisan başı verdiği bişey vardı gelmedi 60 gün gelmezse full refund yazıyodu, mesaj attım herife bi kaç gün önceden gelmedi bu bi daha gönder diye cevap vermedi. son gün protection süresini uzattı dispute açma kesin gelir bak zaten trackingte görünüyo filan dedi. görünüyo dediği tracking en son 4 nisanda left origin country. açtım tabi ben dispute, son cevap verme süresine kadar gene bekledi. her gün de bekle bak tracking var diyo. süresi dolacağı zaman da yine kabul etmeyerek bekle dedi. aynı şekilde aliexpress step in in dolmasını bekledi. ondan bi gün öncede ödemeyi aldığını gösteren sayfayı gösterek bak refund ettim ama disputeu kapat dedi. kapatmadım tabi. son anda refund etti. aliexpressin bu konuda sıkıntısı var herif 10 güne yakın deli etti beni ama refund aldığım için feedback veremiyorum.

Hmmm. ? Bir ürün daha al gelsin yap yorumunu ? 

Bana iki kez oldu böyle, biri Çin'den gelmedi adam parayı yolladı. Biri Amerika'dan, adamlar kayboldu sizinki dedi bir daha UPS ile yolladı. Tam 1 yıl sonra o yolladıkları şey PTT tarafından kapının önüne atılmış olarak geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hmmm. ? Bir ürün daha al gelsin yap yorumunu ? 

Bana iki kez oldu böyle, biri Çin'den gelmedi adam parayı yolladı. Biri Amerika'dan, adamlar kayboldu sizinki dedi bir daha UPS ile yolladı. Tam 1 yıl sonra o yolladıkları şey PTT tarafından kapının önüne atılmış olarak geldi.

düşünmedim değil ?

şimdi hatırladım benimde ikinci oldu.

2007de sanırım amerikadan zippo almıştım gelmedi, fark verip kayıtlı posta ile aldım geldi. Kayıtsız olan hiç gelmedi, yada kışın filan gelip kayboldu (çeşmeye gelecekti)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
2 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

@Serdar yaman canım sen bunu alalı nerdese 1 yıl olacak... yeni modeller çıkmıştır... var mı bildiğin düzgün bir model? 

Hiç yeni diye arama, al aynısını devam et. Gps li V2 olsun... Ecnebi sitelerde 65 dolar civarlarında bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hiç yeni diye arama, al aynısını devam et. Gps li V2 olsun... Ecnebi sitelerde 65 dolar civarlarında bulunuyor.

Babam da taktı çift kameralı al diyor... çift kamera için bi önerin var mı abi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.