Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Bekir B. yazdı:

Onur sağ üst kısma ayna bitimine ziraa ayna için e girerse sensoru kapatabilir (ayna üzerinde sağda kare şeklinde bakınca görürsün onu kapatmasın)

Bakayım ona abi... aynanın bitimine doğru koyarım gibi... biraz soldan feragat edicez ama geniş açı az çok kurtarır gibi... ama tabi üstüne düşüp yapıştırmam bakalım ne kadar sürcek ? çakmaklığa takılı bardaklık içinde duruyor şimdi... üşengeç adamım ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Malumunuz bende 70mai var. Bunu kurmak için mecburen email ile  kaydoluyorsunuz. Geçen yazılım güncellemesi yolladılar , dolayısıyla sadece kurulum yapmış olanlara gitti bu email. Bize bir video yollayın. Size bir hediye gönderelim dediler. Ben de evden E5e iniş videosu koydum çok dandik birşeydi (keşke köprüden geçiş falan koysaydım) . Adamlar da kablosuz şarj özellikle telefon tutucu yollayacağız dediler. Ben sallarlar sandım ama bugün gelmiş. Baktım 24 dolar satış fiyatı var ? Sorun şu ki bende wireless charge uyumlu telefon yok ?  

Xiaomi-70-Mai-Car-Wireless-Charger-igeek

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Malumunuz bende 70mai var. Bunu kurmak için mecburen email ile  kaydoluyorsunuz. Geçen yazılım güncellemesi yolladılar , dolayısıyla sadece kurulum yapmış olanlara gitti bu email. Bize bir video yollayın. Size bir hediye gönderelim dediler. Ben de evden E5e iniş videosu koydum çok dandik birşeydi (keşke köprüden geçiş falan koysaydım) . Adamlar da kablosuz şarj özellikle telefon tutucu yollayacağız dediler. Ben sallarlar sandım ama bugün gelmiş. Baktım 24 dolar satış fiyatı var ? Sorun şu ki bende wireless charge uyumlu telefon yok ?  

Xiaomi-70-Mai-Car-Wireless-Charger-igeek

Hayırlı olsun şanslı adamsın:)

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun süredir salladığım Viofo A129 u sipariş verdim. Malum bizim taşınma başlıyor. Yollarda sıkıntılı. Gece, gündüz... Arka kameralı olsun dedim. Gelsim park moduyla montaj yapacağım. Ama BCM den bağlama yeri kafamı karıştırdı @Serkan Gülhan nın uygulamasına ve kontrol kalemle ölçüp bağlantı yapacağım. @Bekir B. abi, tek gps yoktu sipariş geçemedim abi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Teoman S. yazdı:

Uzun süredir salladığım Viofo A129 u sipariş verdim. Malum bizim taşınma başlıyor. Yollarda sıkıntılı. Gece, gündüz... Arka kameralı olsun dedim. Gelsim park moduyla montaj yapacağım. Ama BCM den bağlama yeri kafamı karıştırdı @Serkan Gülhan nın uygulamasına ve kontrol kalemle ölçüp bağlantı yapacağım. @Bekir B. abi, tek gps yoktu sipariş geçemedim abi.

Hayırlı olsun Teoman,

yedekle GPS sizle  kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor şimdilik.

Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Teoman S. yazdı:

ön arka heryer kolaçan ? hayırlı olsun abi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Teoman S. yazdı:

Lojman yok bildiğin mahalle. Çıkıyor bende şaşırıyorum. Ev-alan 7 km ama aldıgımdan beri 6 yılda 62.000 km yaptım. Bende şaşırıyorum nasıl oluyor diye...

Ev is 5km yillik 15 yapıyorum bende ? sen uçarken araba yatiyorsa yerde olsan belki 20 olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Montaj yapacak arkadaşlar için en uygun yer burası diye düşündüğümden paylaşmak istedim. A119 u da bu konumda kullandım A129 da aynı yerde. Ortadaki sensör kutusu görüntüyü etkilemiyor

Cam filmi kullanmamın sebebi güneş ışığı ve sıcaklıktan korumak. Ayrıca kameranın dışarıdan daha az fark edilmesini sağlamak

20190407_170438.jpg

20190407_170459.jpg

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.