Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vıofo A119 Araç Güvenlik Kamerası...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Teoman S. yazdı:

Son 15 gündür inanaın onlara tebligat falan  mı geldi bilemem ama acımıyorlar. Bu zamana kadar inanın uğraşmıyorlardı üzerindeki tutarı yemiş gibi görünüyorlardı ama artık para lazım. Hele üzerine farklı tutar yazdırmayın daha beter yapıyorlar.

Gümrük süreleri de uzadı galiba, 4 gündür gümrükten çıkmadı benim paket. Ya da tebligat çıkacaklar, ses seda yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Teoman S. yazdı:

Anaaa. Şu gidip gelen sonunda geldi mi?

Yok, onun arkasından bi su içtik, geçti gitti ? Parasını geri aldım. Bu başka paket ama şimdi baktım Kocaeliye varmış bile. Bugün gelir büyük ihtimalle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen yıl, Range Rover için, air süspansiyon parçasını 350 dolara Çin'den aldık. Üzerine 28 USD yazdırdık, Tabi gümrükte takıldı, Gümrükçü; ''bu arabaya Çin Malı bunumu takacaksınız dedi, eğer takacaksanız alın gidin, gümrük felan yok size dedi.'' Sonuç: parça 3-4 dakika sonra hata veriyordu, elimizde patladı, iade'de edemedik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Teoman S. yazdı:

Eğer park halince sürekli kayıt istiyorsanız. Şu kabloyu almanızı tavsiye ederim.

Sürekli kayıt değilde ön yolcu sigorta panelinden çakmaklık yada usb enerjisi bağlantısını hangi sigortadan yapmak gerekir ,elektrik bağlantısı için öneriniz var mı 2017 kuga

Özkan Ç. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Özkan Ç. yazdı:

Sürekli kayıt değilde ön yolcu sigorta panelinden çakmaklık yada usb enerjisi bağlantısını hangi sigortadan yapmak gerekir ,elektrik bağlantısı için öneriniz var mı 2017 kuga

Yeni araçlarda araç bazen kendini korumaya alıyor. Enerjiyi kesiyor. Dediğiniz gibi çakmaklık sigortasından alınabilir.  Buradan sigortaları inceleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
59 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Focus orj silecek 72,5 cm. Eğer yanlış ölçüm yapmadıysan. Kamera muhakkak silecek kısmına gelsin yoksa anlamı kalmaz bence.

Silecek başlığına baktım. Gürkan abi bi marka almış ondan sipariş vercem... 72,5 cm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Sende A119 vardı değilmi. A129 değil. Akü kablosu ve fuse tap yoksa bende var ?

Ben onu bağlayamam ya ? A129 var bende... park halindeyken çekmese de olur genelde garajda duruyor araba...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.