Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şerit Led Takmak

Cihat A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar

Aşağıda linkte göreceğiniz resimdeki uygulamayı yapmak istiyorum. Farlar standart sarı far. Bunu eklesem muayeneden geçermi? Gündüz farı gibi kullanılabilir mi? Yada herhangi bir sorun yaratır mı?

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

https://m.turkish.alibaba.com/p-detail/2012-2014-year-for-ford-for-1704246246.html

IMG_4888.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Şimdi, Cihat A. yazdı:

Kimseden yorum yok mu? Bilgisi olan yok sanırsam

Bu tarz bir led yapıp kullanan yok sanırım forumda. Başka yerlerde böyle uygulamalar gördüm tahminim muayeneden geçer yönünde eğer far ile bir oynama yoksa...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimseden yorum yok mu? Bilgisi olan yok sanırsam

Yazacaklarımla hevesini isteğini kırmak istemiş gibi olcam ama kusuruma bakma şimdiden.
Bu tarz ürünler zamanla problemler yaşatmaya başlar sana. Led sönmesi kararma yapması vs vs. O yüzden böyle bir çalısma yapmamanı öneririm.
Muayeneden geçermi bilgim yok. Farla oynama yapıldiğı için gecmeyebilir ama aracı muayene edenin ruh haline bağlı olarak geçedebilir.
Benim sana tavsiyem orjinal bi-xenon far bulup alman yönünde. Hem aydınlatmada çag atlamış olursun hemde istediğin drl aydınlatmasına kavuşmuş olursun. Tabi maddi açıdan daha fazla zorlar seni ama orjinal farlarınıda hic elletmemiş olursun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahya abi öldürdün resmen beni:)

O kadar hevesle sipariş etmiştim halbuki 60 cm lik beyaz görüntüde fena olmayacaktı ama yapacak bir şey yok sanırsam.

Maliyet açısından bu 100 ₺ gibi bir ücrete mal olacakken diğeri 1000₺ den daha fazla tutar. En iyisi hiç dokunmamak olur sanırsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Şöyle birşey iş görür mü bilmem ben 250 liraya almıştım sınırsız garantili , tavsiye ederim arabaya renk kattı ?

20161225_221827.jpg

--2 dakika sonra eklendi--
Thursday, March 02, 2017 - 10:07 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

@Burak Bodur buna benzer bişi takmıştı. ne zamandır sesi çıkmıyor nerde acep

İş güç koşturmaca derken fırsat bulamıyorum abi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3/10/2017 - 17:30 tarihinde, Burak Bodur yazdı:

Şöyle birşey iş görür mü bilmem ben 250 liraya almıştım sınırsız garantili , tavsiye ederim arabaya renk kattı ?

--2 dakika sonra eklendi--

İş güç koşturmaca derken fırsat bulamıyorum abi :) 

Burak merhaba,

benim uygulamak istediğim tam olarak aşağıda belirttiğim noktalara aslında. ama @Yahya Akman abinin dediğine göre farı karartıyor dedi. Üründe şuan da elimde aslında 60 cm. aklıma girip duruyor yapsammı deneyeyimmi diye.

Aşağıda resimde belirttim tam uygulamak istediğim yeri.

20161225_221827.jpg.eed39279ee8468f9993d81b88c7aa3cc.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burak merhaba,

benim uygulamak istediğim tam olarak aşağıda belirttiğim noktalara aslında. ama [mention=10402]Yahya Akman[/mention] abinin dediğine göre farı karartıyor dedi. Üründe şuan da elimde aslında 60 cm. aklıma girip duruyor yapsammı deneyeyimmi diye.

Aşağıda resimde belirttim tam uygulamak istediğim yeri.

20161225_221827.jpg.eed39279ee8468f9993d81b88c7aa3cc.thumb.jpg.8652fc2d623939b4d7b320c2a1e8d809.jpg

Far değil aldığın ürün kararma yapabilir demiştim. Icerisindeki ledlerden biri yada bir kaçı söndügü zaman tekrar farı acman gerekecek. Bunları düşünerek yapmalisin bence.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Monday, March 13, 2017 - 15:03 tarihinde, Cihat A. yazdı:

Risk alıp yaptıracağım gibi duruyor. Şu Mart kapıdan baktıracak gibi duruyor. Nisan maaşını bekleyeyim:)

Farklı yöntemler vardır araştırıp da yap,

Mesela silikonun ucunu oyup uç kısmına 1 tane güçlü led koyup bmw ler icin angel eye far ledi yapıyorlar öyle birsey yapabilirsin böylelikle led patlarsa hafta sonu yarim saatini ayırarak yenisini takabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.