Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yakıt Tüketimim Arttı

Kadir D.

Soru

Arkadaslar herkese kazasiz yolculuk keyifli surusler 

1.6 tdci 2008 ghia sedan aracim yakit tuketimi cok ciddi artti full depoyla maximum 600 km gidiyor sehir icinde 

Yani bakimlari 3 ay once ozel serviste antalyada yaptirdim triger degisti ancak son 1 ayda ciddi bi yakit problemi var sizce nelere baktirmaliyim yakit herzaman shellden aliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus Club Tr > Forum Yardımı kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arac 210 binde aracı aldığımda exper baskı balata gayet iyi durumda demişti buarada yakın mesafe yaklaşık 10 dakkalık yol 4 ışık geçiyorum

Ama cidden cok fazla geliyor yakıt enjektorlere baktırmadım biraz masrafından kokrtuğum için ancak maşlalah arabanın çekişinde bi sıkıntım yok

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
lütfen TAMAMAEN büyük harf kullanmayınız, düzenlendi mesajınız.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yakıtın en büyük artış sebebi gittiğiniz 10 dk lık yol  araba tam ısıncak 1.5-2 km yol gidiyorsunuz arabayı stop ediyorsunuz :) 

bendede f3 mca var dizel şehiriçi hanım kullanıyor genelde yakın mesafe hep sizin gibi 600 km uzun yoldada 1350 km gittim bir depo ile :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Fatih çin yazdı:

Herkeze merhaba benımde arac 6.4 yazıyoken sıfırladım sayacı sımdı 12.2 lere cıktı duzelır mı bu neden yapmıs olur bu

Anlık ve ortalama tuketimlere takilmayin. Bir depo ile  en az şehir içi 600 650 km yol gidiyorsa sıkıntı yoktur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.