Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus III Max Hız Denemesi

Alper Okudur

Soru

Merhaba arkadaşlar forumda bulamadığım için konu açıyorum eğer ben göremediysem affola..

Başlıktan da anlaşılacağı üzere son hız denemeleri yaptım;

ilk denememde araçta tek başımaydım ve hiç yük yoktu son hız 192 km/h olarak gördüm.

ikincide iki kişi + bagaj tam doluydu ve bu seferki denemede 210 km/h'i gördüm.

Şimdi 2 sorum olacak;

1- Başka hız denemesi yapan oldumu? (özellikle TDCI motorla)

2- Arabanın yüklü olup olmaması son hızı etkiler mi (ki etkiledi) ve neden etkiler?

Cevaplarınızı bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İndirimli olarak ödeyeyim bari. 320 lira gerçekten çok geldi. aslında şehirler arası yollarda hep dikkat ediyorum sınırlara ama çevreyolunda dikkat edemedim pek :yeah:

Siz siz olun dikkat edin arkadaşlar çok fena oturuyo insanın içine..

Alper Okudur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun Alper Hız denemesine gelince herkes hızın felaket olduğunu dile getirir ve bunu bilir ama erkekler hız konusunda ilk buldukları fırsatı değerlendirir.Yok ben yapmam diyen yalan söyler bence o şeytan çok kısa bile olsa ele geçirir insanı .Dikkatli olalım.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun Alper Hız denemesine gelince herkes hızın felaket olduğunu dile getirir ve bunu bilir ama erkekler hız konusunda ilk buldukları fırsatı değerlendirir.Yok ben yapmam diyen yalan söyler bence o şeytan çok kısa bile olsa ele geçirir insanı .Dikkatli olalım.....

Hız gerçekten buyuk adrenalin ve heycan bazılari için fakat kotu sonuçlarla karşılaşılabiliyor dediğiniz gibi.Sanırım genellemenizi yıkıyorum ben açıkça soyliyim hızdan zevk almıyorum bi arabanın gaza bastığım zaman beni koltuğa yapıştırmasından daha çok heycan duymuşumdur hayatımdaki ilk aracım bu bende çıkıp bikere bu araba kaç yapıyo diye bastım gaza ibreyi baya yükseltikkten sonra vazgeçtim araba titremeye başladı güven vermedi zevkde almıyodum bence hız gereksiz uzun yolda da gerekmedikçe 90 ı geçmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bugün karşıyakada 93 km/h hızla radara yakalandım :) sınır 70 km/h olan bi yoldu.

319 lira cezayı yedim. 200 km/h hızlardan bahsederken bu hızla yakalanmak içime oturdu.

Sanırım erken ödeyince bir miktar indirim oluyormuş bunun oranı nedir bilen varmı acaba?

Geçmiş olsun :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 - 1,6 115 bg Style Aracımla

Pozantı - Niğde Otobanda, Düz yolda, 230 Km/h Hıza ulaştım.

Tüh, yokuş aşağı ve birazda arkadan rüzgar olsa kış günü 240'ı rahat geçerdiniz...

Forumun en hızlısı ünvanını kıl payı kaçırdınız!

Hiçbir arabamın son süratini görmedim, gerek de duymadım merak da etmedim.

Ayrıca ülkemiz şartlarında bunu gereksiz bir risk olarak görüyorum.

Hız sınırlarının ihlalinden hiç söz etmeyelim zaten, bu öz-ihbar olmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

millet elin amerikasında bugatti veyron ile arizonada hız denemesi yapıyor 380 le polise yakalanıyor ( haberlerde gördüm ) biz focusla 220 yapmışsız çokmu ( fakirin eğlencesi işte çok görme bize )

Aslında çok,

Aynı mantıktan yola çıkarsak, elin Amerika' sındaki uçsuz bucaksız, gepegeniş yollarındaki en yüksek hız sınırı 70 mph. Yani yaklaşık 112 km/h. O da çok nadir. Genelde otoyollar 65 mph (104 km/h), normal karayolları 55 mph (88 km/h) ile sınırlandırılmış.

Ya yolları çok kötü ya da araç kullanmasını bilmiyorlar olsa gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende geçen rÜyamda gördÜm 210 da kalıyor. Geçmiyor 210 u. :( :( :D

Kendi kendimizi ihbar etmenin alemi yok. Gerçi kim bakar forumlardan araştıralım da cea yazalım diye. :(:D :D

Ümticm şu görÜntÜ resminin arkasında toros oldumu şimdi ha..oldumu koy oraya focusu bilrikte acar seni hem...kollarını bağlama kısmetin kapanır derler hem..... :D

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.