Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Grubunda Focus 3 ile Kuga Arasında Kararsız Kaldım

Çağlar Kırhan

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaşlar öncelikle ocak 2017 22 sini 23 üne bağlayan gece 2000 model ford focus1 aracımla kaza yaptım şuan arabam yok ama fordu sevdiğimden  dolayı grupta bulunmamın  üyeliye bi sıkıntısı  var mı . bide ford araçlarından memnunum ve araç almaya düşünüyorum 2012 veya 2013 ford focus 3 ile 2013 ford kuga arasında kararsız kaldım biraz araştırma yaptım ford focuslarda ti-vct motarlara tahmini bi fiyat 2-3 bin tl ye gaz takılıyormuş ford kugalarda ecoboost motorlarda gaz takımı 8 bin tl  sizlerinde düşüncelerinizi almak için böyle bi konu açtım  bana yardımcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focusuma 2000 tlye lovato taktırdım,eğer kugam olsaydı 5-6 bin lirayı bulurdu. ancak focusla kuga arasında 20-25 bin tl fiyat ve sınıf farkı var. maddiyatla alakalı,her ikiside sınıfında güzel araçlar. para varsa kuga yoksa focus al. suv sınıfında 75-80 bin altı alınacak araç yok zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 1 Sedan ghia kullanıcısıyım. Forddan memmunum. Ford Kuga ile Hyundai Tucson arasında kaldım. Yakıt, fiyat ve performans açısından değerlendirme yaparmısınız? Genelde 4x4 ü karlı yollarda dağlara çıkmak için istiyorum. Önerileriniz lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ahmet İhsan yazdı:

Focus 1 Sedan ghia kullanıcısıyım. Forddan memmunum. Ford Kuga ile Hyundai Tucson arasında kaldım. Yakıt, fiyat ve performans açısından değerlendirme yaparmısınız? Genelde 4x4 ü karlı yollarda dağlara çıkmak için istiyorum. Önerileriniz lütfen.

İkinci el mi? Öyle ise Tucson alın. Yakıt bakımından ikiside benzer ve çok tüketiyor. Performans olarak Tucson ilerde. 4x4 olarak Kuga'nın performansı iyi, Tucson deneyimim yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu dediğin arabalarla karlı dağlı yollar da zor gezersin. Bu dediğin için en ideali Lada Niva. Şehir içinde C sınıfı bir araba al. Ohh mis gibi. ?

Nasıl yani?? Bir 4x4 motorla kartalkaya ya zincirsiz çıkamam mı diyorsunuz?? :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Zafer Yusoğlu yazdı:

Karlı yollarda dağlara çıkmak derken sadece kartalkaya Uludağ gibi yerlerimi kastediyorsunuz? E buralara normal arabalarla da çıkarsınız. 

Evet haklısınız ama zincirsiz ve daha güvenli iniş çıkış yapmak için daha uygun değil mi 4x4 ler??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ahmet İhsan yazdı:

Evet haklısınız ama zincirsiz ve daha güvenli iniş çıkış yapmak için daha uygun değil mi 4x4 ler??

Tabii ki faydası olur 4x4'ün ama fizik kanunlarını yenemez.Yere tutunmanız lazım ki işe yarasın 4x4. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bende bunun için araştırma yapıyorum. İhtiyacıma yönelik en az maliyetli olanı tercih edeceğim. Bu arada Lpg ye niçin bu kadar karşısınız ? Kullandığım tüm araçlarımı lpg li kullandım. Şimdiye kadar bir zararını görmedim. Üstelik lpg araçlarda bu kadar yaygın değilken çok da istifade ettim.  Detay alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.