Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Tuncay A. yazdı:

Taze taze.

WhatsApp Image 2017-02-23 at 09.00.33.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-23 at 09.00.10.jpeg

WhatsApp Image 2017-02-23 at 08.59.51.jpeg

Jantlar olmamış, aracı zayıf gösteriyor. Renk sanıyorum sedefli beyaz ama aracı göstermemiş. Bence makyaj sonrası kasanın rengi koyu tonlar. Jant olarak kesinlikle eski kasa 1.5 lerdeki titanium ve selective jantlarını da sunmalılardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

freemont alın napıcaksınız kugayı :D 

Ağzını bozma, hem yakışıklı hem de tahsilli bir adamsın ... böyle laflar ağzına yakışıyor mu?

bkn. nerde len benim biber kavanozu diye mutfağın altını üstüne getirmek.

@Mesut Şeker iyi günlerde, sağlık - sıhhatle kullanın efendim. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi olarak değiştirdi
16 dakika önce, H. Cenk yazdı:

ST line a konfor paketi aldığımızda deri döşeme geliyor ya bunu bej/krem seçme şansı var mıdır. Kapkara kasvetli iç mekana devam mı ? 

ST +xenon+konfor 157 bin TL oluyor muhtemelen böle bir araba da yoktur :( 

ST-Line ile deri döşeme yok abi sadece Titanium'da o yüzden ST-Line konfor paket ucuzlu :D Buna elektrik geliyor.

Deriyi ayrı paket yapmayı zor görmüş kendine otosan beyciğim :) 

İstediğin araba vardır hatta teknolusu da :D Sonra ne kadar gelir hazırda olur muamma, istersen gelir tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey ben titanyum manuel düşünüyorum, yeni kugada 1.5 manuel test aracı olmayacak o yüzden test etme imkanımız yok. Aynı motor  hemen hemen yakın teknik değerlerde grand cmaxde de var manuel olarak hiç test ettinizmi bu motoru.Teknik değerlerde 0-100 değeri düşük biraz.Ford un manel şanzuman tork dayanımı 285 olduğu için chip imkanıda yok.Kullanımda üzermi bu araç bizi

Teşekkürler

Cihat Yapıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.