Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

‎03‎.‎01‎.‎2018 - 17:28 tarihinde, Mustafa Uysal yazdı:

ÖTV matrah değişikliği kısmen tüketiciye yaradı diyebiliriz herhalde Ocak ayı liste fiyatlarında. Ford'un bugün yayınladığı listede tüm benzinli Kuga'lar (ST-Line hariç) ve dizel Style paketler ile dizel manuel Titanium pakette dolaylı indirim var. Mesela Tit. Dizel manuelde 9bin TL indirim olmuş mecburen. Fakat araç 142bin sınırında, yani birkaç ay içinde otomatik olarak yine 150yi aşar diye düşünüyorum. Özellikle bu paketlerde satın almak isteyenler için avantajlı alım dönemi diye düşünüyorum..

Bu arada, fiyatlar 3 - 7  Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli ibaresi hatalı değilse dikkat çekici...

7 ocak itibari ile 2018'in yeni fiyatları için tekrar güncellenecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2/24/2017 - 21:24 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Yıllık hedef 5,000 adet . Bakalım tutacak mı?

Tutturdular. :claps:

5.204 adet Kuga satıldı yıl içinde. 100-150 tanesi bayiler, test araçları şu bu desen yine de tutuyor :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tutturdular. :claps:

5.204 adet Kuga satıldı yıl içinde. 100-150 tanesi bayiler, test araçları şu bu desen yine de tutuyor :D 

Hedef tutmuş. Ancak sıralamada halen aşağıdalar. Avrupa hangi sırada bilmiyorum ama SUV pazarı Türkiyede epey büyüdü. Daha çok satmalılar :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.