Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

10 saat önce, Osman Türkol yazdı:

kuga ile aranız nasıl

Test videolarını izledikten sonra açıkçası performans ile ilgili beklentilerimi biraz düşük tutmaya başlamıştım fakat kullanmaya başladıktan sonra öyle olmadığını gördüm. Henüz 500 km.de sürekli şehir içi kullandım. Ortalama yakıt tüketimi 8.0 gösteriyor kullandıkça düşer diye umut ediyorum.:)

Mustafa Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Mustafa Kılıç yazdı:

Test videolarını izledikten sonra açıkçası performans ile ilgili beklentilerimi biraz düşük tutmaya başlamıştım fakat kullanmaya başladıktan sonra öyle olmadığını gördüm. Henüz 500 km.de sürekli şehir içi kullandım. Ortalama yakıt tüketimi 8.0 gösteriyor kullandıkça düşer diye umut ediyorum.:)

otomatik kullanan bir arkadaşım,şehir içi sıkışık trafikte S modunda kullanırsan daha yavaş dur-kalk yaparsın çünki D modda araç 2.viteste kalkar dedi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

otomatik kullanan bir arkadaşım,şehir içi sıkışık trafikte S modunda kullanırsan daha yavaş dur-kalk yaparsın çünki D modda araç 2.viteste kalkar dedi. 

İlişkiyi kes abi arkadaşla :) 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S modunda araç 1.viteste kalkış yaparmış ondan dolayı rahat dur-kalk olurmuş o kişide otomatik vites tamircisinden öğrenmiş. D modunda 2.viteste daha farklı oluyormuş Ben daha tecrübe etmedim araç gelince tecrübe edicez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

S modunda araç 1.viteste kalkış yaparmış ondan dolayı rahat dur-kalk olurmuş o kişide otomatik vites tamircisinden öğrenmiş. D modunda 2.viteste daha farklı oluyormuş Ben daha tecrübe etmedim araç gelince tecrübe edicez

Abi böyle bir şey söz konusu değil. S ile sadece vites geç yükseltilir bu kadar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Osman Türkol yazdı:

şöyle demiş olabilir mi ? "spor moda alıyorum ki 2nci vites aralığı uzasın"

dur kalklarda D konumda ise özellikle programlanmadan önce ben sıklıkla S modunda kullanıyordum. amaç hemen 2ye atmasını istememdi. ama programlandıktan sonra kaymak gibi oldu 1 de 2 de pürüzsüz kayıyordu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S modunda dur kalk trafikte uygun devri yakalamak için vites düşürme isteği daha fazla olmaz mı? Benim mevcut araçta auto6r var ve dur-kalk trafikte A modunda 2. vitesten 1. vitese geçme isteği düşük iken, S modunda 1. vitese daha erken geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Kemal Güllü yazdı:

S modunda dur kalk trafikte uygun devri yakalamak için vites düşürme isteği daha fazla olmaz mı? Benim mevcut araçta auto6r var ve dur-kalk trafikte A modunda 2. vitesten 1. vitese geçme isteği düşük iken, S modunda 1. vitese daha erken geçiyor.

sizin aracı bilemiyorum ama powershiftler bu şekilde oluyor. spor moda alınca birinci viteste daha uzun süre kalıyor devir iyice yükselince ikinci vitese atıyor. ki mantıklı olanda bu spor mod için. klasik d modu ise devir daha 2bine gelmeden hemen sonraki vitesi deniyor. ama öndeki araç durduğu için gazı kestiğimizde tekrar 2-1-N yapıyor bu süreci 1-1-1 şeklinde gitmek daha mantıklı olduğu için S moda alıp kullanıyordum. aşağıdaki programlama yapıldıktan sonra araç anlıyor ve ona göre hareket ediyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Bir saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Bu araca kesin sub lazım, hatta belki hoparlör lazım. C-max'dan sonra ses sistemi pek tat vermiyor kugada.

Kulaklarım hassaslaşmaya başladı sanırım cmaxin ses sistemi pek kötü geldi geçen gün. Evde keyifle dinlediğim levent yüksel medcezir albümü cmaxte pek sıkıcıydı :) bazı şarkılarda bazı detaylar hiç yoktu. Focus böyle kötü gelmiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temmuzda zam gelir diye bugün bir arkadaşım için Kuga 1.5 ecoboost titanium otomatik araç sordum birkaç bayiye. Ellerinde bu araçtan yokmuş. 30 bin lira verirseniz fiyatı sabitlenir ağustos sonunda da araç gelir dediler. Sadece 500 tl indirim yapıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.