Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

22 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ek olarak geçenlerde ilan daha fazlaydı diye hatırlıyorum, demekki satılıyorlar :D

Milletimizin beklemeye tahammülü yok, en az 5 ilan yayından kalktı, yüksek ihtimal bu fiyatlara alıcı buldu... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Mustafa Uysal yazdı:

Milletimizin beklemeye tahammülü yok, en az 5 ilan yayından kalktı, yüksek ihtimal bu fiyatlara alıcı buldu... :D

Beklemek zor, hem de çok zor. bkz ben :) Gemideymiş, haftaya iner diyorlar. bakalım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

nasıl ya senin sipariş tarihi kaç

Bu araç baştan beri tek tek seçilen donanımlarla geliyor, x kişisi 2 ay sonra zaten gelen bir arabayı istiyorum deyip 2 hafta sonra teslim alabilir. Böyle :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

ne kadar zamanda geliyor ispanya dan

Abi gelmesi uzun sürmüyor, senin siparişinin ne zaman üretileceği sorun. Atıyorum bu araba Türkiye'de satışa sunulduğu gün zaten önümüzdeki 1-2 ayın arabasının siparişi geçilmişti, senin istediğin burada yoksa kafadan 3.ay siparişi oluyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben esasen Mart ayında sipariş verdim ama bazı nedenlerle sisteme girilmesi Nisan ayına kaldı. Böyle olunca Mayıs üretimine kaldık. Mayıs üretimleri de Türkiyeye Haziran üçüncü hafta geliyormuş. Özetle 3 aydır araba bekliyorum :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

o  zaman mayıs 26 bizimki sisteme girdiyse temmuz 15-20 of daha çok muş

Havuza da araba alıyorlar ama az alıyorlar nedense. Havuzdaki arabalar denk gelirse daha kısa sürede de gelebilir. Ancak fabrikadan siparişe geçince 2 ay hatta daha fazla beklemek gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Beklemek zor, hem de çok zor. bkz ben :) Gemideymiş, haftaya iner diyorlar. bakalım..

Beklemek ,arabasızlık hepsi çok zor mayıs ayında sipariş verdim temmuz ortası dediler ben de beklemedeyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekstra donanım eklenirse iş karışıyor tabi ama yine de şans işi biraz... Ben 5 Nisan'da sipariş verdiğimde 15 Mayıs teslim demişlerdi, herhangi bir opsiyon eklenmeden... 5 Mayıs'ta geldi araç.. Tabi, benim aracımda bir nevi havuz durumu oldu, başka bir müşteri sipariş edip sonradan renk değiştirince benim araç boşa çıktı.. Dolayısıyla hem daha kısa süreli teslim zamanı aldım hem de sabit fiyat garantisiyle aldım aracı.. Hoş fiyat hala değişmedi ama ihtimaldi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.