Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

04.06.2017 - 09:38 tarihinde, Mustafa Uysal yazdı:

İnsan gerçekten hayret ediyor... İlan açıklamasını ilk okuduğumda metni ünlü akademisyen ve psikolog "Üstün Dökmen" gibi okudum. Meğersem ilan sahibinin aradığı "üst sekmen" imiş... :P:P:P

Yeni Ford Kuga Titanyum Lansman Füme Rengi Dizel Otomatik

sekmen; seke seke gezmen! anlaminda mi acep?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlar ve daha önemlisi paketler güncellendi. Benzinlide Titanium ve ST-Line paketler geldi.

Dizelde 2.0 180ps 400Nm değerlerindeki avrupada satılan model geldi gelmesine de 193bin ile satar mı.. Çarşı karışıyor.. :)

59382c06e32cb_haziranfordbinek.jpg.f87d75f4270144b497fb266207eb547e.jpg

Mustafa Uysal tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafiften yine zam koymuşlar üstelik euro düşerken. Hala navigasyon yok, saçma konfor paketine de devam.

Konfor paketi ile ilgili şöyle bir analiz yaptım :)  ST Line konfor paketi 5925 TL, Titanyum konfor paketi 15385 TL. Aradaki yaklaşık 10 bin liralık fark; %60'dan fazlası deri olan koltukların deri oranını %100'e çıkarmak için isteniyor. Üstelik ST line'a anahtarsız giriş de eklenmiş oluyor. Yani kim yaptı bu hesabı bilemiyorum ama, tam deri koltuk diyerek fena geçiriyor birileri.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Turhan Onat yazdı:

Parçalı deri koltuklarda kullanılan deri gerçek midir arkadaşlar ?

23 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yok yok değil :)

Kuga da parçalı da olsa, tam deri de olsa salerno leather diyor. Bu gerçek deri diye biliyordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Kuga da parçalı da olsa, tam deri de olsa salerno leather diyor. Bu gerçek deri diye biliyordum.

Ben gerçek değil diye biliyordum.

Windsor leather, vinil yani sentetik oluyor. Salerno'dan emin değilim.

Alıntı

It is used on the entire seat, right down to the piping and back map pockets, whereas the norm is to use vinyl on the sides and back of the seats.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de çok iyi bildiğimden değil, emin değilim kesinlikle. Kataloglarda da parça deri de olsa salerno leather yazıyor. Salerno, italyada bir kasaba. Mobilyalarıyla biliniyor. Bir yerde Salerno Leather için %100 grain leather demiş. Bu da gerçek deri. Yine de ben de net bilgi bulamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Mustafa Uysal yazdı:

"Gırtlak dolusu" :P dedikleri o tuhaf tabirle söylenebilecek Kuga isteyipte beklemek istemeyen olursa buyursun.. :)

TUR OTO FORD YETKİLİ SATICISINDAN 2017 Kuga 1.5 STLine Dizel Otm

Konfor paketi yok sanırım içinde, bir de led paket dediği xenon sanırım (yani umarım öyledir)

Ek olarak geçenlerde ilan daha fazlaydı diye hatırlıyorum, demekki satılıyorlar :D

--6 dakika sonra eklendi--

Jant şöyle boyanırsa daha güzel olacak gibi.

Ek: Bu kirden böyle tabii :D 

Screen Shot 2017-06-12 at 18.42.29.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mustafa Uysal yazdı:

"Gırtlak dolusu" :P dedikleri o tuhaf tabirle söylenebilecek Kuga isteyipte beklemek istemeyen olursa buyursun.. :)

TUR OTO FORD YETKİLİ SATICISINDAN 2017 Kuga 1.5 STLine Dizel Otm

Navisi olan koyuyor :P 

59 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Konfor paketi yok sanırım içinde, bir de led paket dediği xenon sanırım (yani umarım öyledir)

Ek olarak geçenlerde ilan daha fazlaydı diye hatırlıyorum, demekki satılıyorlar :D

--6 dakika sonra eklendi--

Jant şöyle boyanırsa daha güzel olacak gibi.

Ek: Bu kirden böyle tabii :D 

Screen Shot 2017-06-12 at 18.42.29.png

Elektrikli bagaj kapağı var (içerde düğmesi var), konfor paket var görünüyor. 

Escape Amerika, SE modeli sanırım, bu jantlar standart olması lazım :) :

escape.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

09.06.2017 - 19:04 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Salerno, italyada bir kasaba...

İlahi Murat :D  

Bizim dönemin gençliğine büyük hizmetleri bulunan meşhur "Boys boys boys" şarkısını söyleyen Sabrinanın soyadı Salerno idi. Salerno deyince akla kasaba nerden gelsin, tabii ki Sabrina gelir :)   Şimdi çoğu oruçludur link koyup orucunuzu bozmayayım :D:D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

İlahi Murat :D  

Bizim dönemin gençliğine büyük hizmetleri bulunan meşhur "Boys boys boys" şarkısını söyleyen Sabrinanın soyadı Salerno idi. Salerno deyince akla kasaba nerden gelsin, tabii ki Sabrina gelir :)   Şimdi çoğu oruçludur link koyup orucunuzu bozmayayım :D:D 

Sabrinayı bilmem mi, şarkının klibini de biliyorum :) Ancak soyisminin Salerno olduğunu bilmiyordum. Salerno'lu muymuş acaba? :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Sabrinayı bilmem mi, şarkının klibini de biliyorum :) Ancak soyisminin Salerno olduğunu bilmiyordum. Salerno'lu muymuş acaba? :) 

Ramazan ramazan nelerden bahsediyosunuz yaaa klibi koymaya gerek yok millet meraktan bakacak zaten

Osman Türkol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.