Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, H. Cenk yazdı:

Peki SYNC I SYNC3 e çevrilebilir mi sadece arka park sensörü var, mikrofon falan olduğuna göre sadece modül ekran çerçeve yetmez mi ?

Bir de Kugaya spoiler var mı ? Spoilersiz komik duruyor tüm arabalar bana  

Olur tabi, ama azcık upraşılacak .. https://www.drive2.ru/l/463227273512747176/

Spoiler böyle bir şey, bence gerekli değil ..

spoiler.jpg

zkuga-003.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32790209642.html#autostay
66 dolara da var çinde. Ama ne kadar guvenilir bilemem.

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32797283040.html
Tavan rayıda mevcut. 139 dolar +21 dolar sevkiyat parasi. 160 dolara geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

Manüel titaniuma yürüsem çok mu yanlış yapmış olurum ? 

Otomatik aracı pek sevmesem de, ben de biraz düşündüm Style otomatiği... Ama Titanium manuel daha mantıklı geldi. Görünen o ki style ya da titanium farketmeksizin "otomatik" fazla satacak bu araç, ama manuel de çöp olmaz diye düşünüyorum. Nacizane güncel fiyat farklarından çok farklı bir sapma beklemiyorum 2.el piyasasında, mesele sadece değer kazancı veya kaybı ise tabi.. Öte yandan, forumda hünerli abilerim var, birçok noktada titanium ayarına getirilebilir elbet araçlar, ama ne oranda olur, uğraşa ve emeğe bağlı galiba...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Manüel titaniuma yürüsem çok mu yanlış yapmış olurum ? 

Bakmak sonradan aklıma geldi spoileri de kendim gördüm [emoji4]  

Manuel kullanımda sıkıntı yoksa bence manuel alınır donanım doldurulur imkan verdiğince :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kotayı nasılsa dizel otomatik ile doldururuz diye düşünmüşlerdir. Satmaz ise ileride getirebilirler. Ama çok isteyeni olmayacaktır.

Ben navi konusuna çok taktım. Ne gerek var deniyor ama, Avrupada mart üretimi kuga'ların en az yüzde 75'i navigasyonlu. En azından Avrupa ile aynı fikirde olduğumu görmek güzel. Fuarda da kuganın dışında navisi olmayan suv/crossover yoktu. Şeytan diyorki ..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Kotayı nasılsa dizel otomatik ile doldururuz diye düşünmüşlerdir. Satmaz ise ileride getirebilirler. Ama çok isteyeni olmayacaktır.

Ben navi konusuna çok taktım. Ne gerek var deniyor ama, Avrupada mart üretimi kuga'ların en az yüzde 75'i navigasyonlu. En azından Avrupa ile aynı fikirde olduğumu görmek güzel. Fuarda da kuganın dışında navisi olmayan suv/crossover yoktu. Şeytan diyorki ..

tanıyorum o şeytanı :D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

3008 diyor sanki o şeytan. ☺

Koleos da vardı fuarda. Haziranda satışa çıkıyormuş. 140-170 arasında olacakmış fiyatı, donanıma göre. İnternet destekli navigasyon giriş seviyesinde bile standart. Teoman çok beğenmedi gerçi. O tucson diyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Koleos da vardı fuarda. Haziranda satışa çıkıyormuş. 140-170 arasında olacakmış fiyatı, donanıma göre. İnternet destekli navigasyon giriş seviyesinde bile standart. Teoman çok beğenmedi gerçi. O tucson diyor ?

Kaleos'u bir türlü sevemedim. Dört bir yanından orantısızca şişirilmiş clio gibi geliyordu bana. Yeni gelecek olan bayağı toparlanmış. Meganı andırıyor önde ve arkada. Ancak Tucson daha yakışıklı yine de.☺

Aslında Peugeot'ya güvenebilsem  (araçları çok çabuk dökülüyor ve 2. el değer kaybı biraz fazla) 3008 çok yakışıklı iç dış tüm açılardan. Ah bi de şu direksiyonun üstünden yola bakma işi var tabi. Ben ki oldukça gömülüp kullanırım oysa. 

Serkan Z. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.