Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Style olan muhtemelen psikolojik olarak fiyatlandırılmış, isteyene abi sana 7-8 bin indim demek için :D 

Ama bu arabanın şu an benzer ilanlara çıkması doğal gibi duruyor (Bkz: Passat vs ilk çıktığında olan şeyler) Almamak, kanmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, H. Cenk yazdı:

Style da hiç fena değilmiş. Keşke ilk geleni alsaymışık :( Kaan tükkanda olsa belki alırdım da..

Poloyu ver üste  20-30 ver. Kalanı  kredi al di mi ama.. 

Cenk abi, topladım malzemeleri bekliyorum :P Gel sen de al. Style'a tavan çıtası yaptı mı titanyumdan farkı kalmıyor..

IMG_3268-1280.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hahahaha, sormaman gereken soruyu sordun Serkan ?

Bekliyoruz hep beraber...

Dün Tarsus'ta iki tane style gördüm. Biri füme biri bordo. Bordo olan Adana plakaydı. Bence tam beklentileri karşılayacak bi araç üretmiş Ford. Yok satmaya devam eder uzunca bir süre. @Murat Kavuk ve @Serkan Karakoca gibi işten anlayan arkadaşlar da bir iki hamleyle donanım farkını ortadan kaldırıyor zaten. Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Turhan Onat yazdı:

İçeriği hafiften bir açıklasanız hocam. Herkes bunu merak eder şimdi :)

Kutuların içeriğini araba gelince açıklayayım :) Bunun haricinde 12V kapağımız var çakmaklığın yerine. Son olarak da resimdeki ampullerin tamamı :)  (Aslında ampullerin araçla uyumlu olduğundan yüzde yüz emin değilim ama osram ve philips sorun çıkarmaz diye tahmin ediyorum. C-max için almıştım ama saklamaya karar verdim ..)

lambalar resimli.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Mehmet Şafak yazdı:

20170418_171830.jpeg20170418_171301.jpeg

Style ve tavan rayi olan kuga. Mersindeki bayide varmiş. Taktırmiş alan arkadaş 1.250 tl. Montaj dahil.

Güzel olmuş,

Bende taktıracağım.. Araç Haziran ortası gelir diyor bayii..

Ön park sensörüde takılacak...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19.04.2017 - 18:55 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Cenk abi, topladım malzemeleri bekliyorum :P Gel sen de al. Style'a tavan çıtası yaptı mı titanyumdan farkı kalmıyor..

Ben de bir yükseldim arabaya ilana baktım durdum bütün akşam. Aradım bir zam kesin gelecek dediler. Hafta sonu cebime 2-3 bin koyup gideceğim . Kimbilir ? Mazda 3dizel otomatik power ın 133 bin olduğu yerde bana en alınacak araba Kuga style gibi geliyor da benzinli 4x4 mü dizel mi karar veremedim hala? 

Peki SYNC I SYNC3 e çevrilebilir mi sadece arka park sensörü var, mikrofon falan olduğuna göre sadece modül ekran çerçeve yetmez mi ?

Tavan rayına o kadar bayılmadım ama mecbur taktırılır . Benim focustaki 12V yi buna aktarır focusta çakmağa dönerim :D

Bir de Kugaya spoiler var mı ? Spoilersiz komik duruyor tüm arabalar bana  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, H. Cenk yazdı:

Ben de bir yükseldim arabaya ilana baktım durdum bütün akşam. Aradım bir zam kesin gelecek dediler. Hafta sonu cebime 2-3 bin koyup gideceğim . Kimbilir ? Mazda 3dizel otomatik power ın 133 bin olduğu yerde bana en alınacak araba Kuga style gibi geliyor da benzinli 4x4 mü dizel mi karar veremedim hala? 

Peki SYNC I SYNC3 e çevrilebilir mi sadece arka park sensörü var, mikrofon falan olduğuna göre sadece modül ekran çerçeve yetmez mi ?

Tavan rayına o kadar bayılmadım ama mecbur taktırılır . Benim focustaki 12V yi buna aktarır focusta çakmağa dönerim :D

Bir de Kugaya spoiler var mı ? Spoilersiz komik duruyor tüm arabalar bana  

Artan araç fiyatları ile kıyaslandığında kuga style paketi ile çok iyi bir yere konumlandırılmış durumda. Ön park sensörü, tavan rayları ve güzel bir multimedia sistemi ile uzun süreler binilebilecek bir araç olur. Benzin/dizel kararsızlığı için birkaç yorum yazayım. Şu an 508 1.6 dizel allure kullanıyorum ve 1.6 ecoboost kugadan geçmiştim. Kuganın performansını arıyorum. Ha araç kötü mü gidiyor, hayır ama performans açısından çıtayı yükseltip sonra düşmek üzüyor adamı. Yılda ortalama 20000km yapan birisi olarak dizel çok daha mantıklı bir seçim oldu. Ayrıca sunroof rüzgar sesi, ön süspansiyonun sesli çalışması ve pütürlü asfaltta içeriye fazla ses almasından dolayı kugadan soğumuştum. Siz de performans düşkünü iseniz 1.5 dizel ilerleyen dönemde sıkıcı gelebilir ama performans çok önemli değil ve araziye de girmiyorsanız dizel versiyon almak daha mantıklı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.