Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Kaan Bey, 1.5 ecoboost ile tdci arasında TR giriş fiyatlarında bir farklılık var mı? 1.5 ecoboost vergilendirme nedeniyle titanium ve st-line için hiç gelmeyecek mi?
--2 dakika sonra eklendi-- ABD haberlerini okuduğumda edge için süspansiyonlarda güncelleme yapıldığından ve daha iyi ve sessiz çalışan bir düzen oluşturulduğundan bahsetmişler. Bir de yalıtımın iyileştirildiğine değinilmiş. Aracı test eden arkadaşlar olursa makyajsız kasa ile süspansiyon sesi, genel yalıtım açısından bir karşılaştırabilirseniz çok sevinirim.

Aracın en iyi yanı frenle birlikte bu bölüm.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup hocam siz yanılmıyorsam aracın tanıtımı için Safranbolu'daki lansmana gittiniz...Araçla ilgili video çekimini istanbul'da yapacaktınız galiba...Ancak internette dolaşan 2 test videosunu izledim; özellikle otomobil dünyam sitesi adına yayınlanan  incelemede araba çok olumsuz eleştirilmiş.....Bir de en azından senden dinlesek.....Kullandığın, yakından gördüğün kadarıyla..performans, şanzıman motor uyumu, hacim, kullanışlılık vs olumlu olumsuz yanlarıyla bizi bilgilendirirsen çok memnun olurdum kendi adıma...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ozan F. yazdı:

Yakup hocam siz yanılmıyorsam aracın tanıtımı için Safranbolu'daki lansmana gittiniz...Araçla ilgili video çekimini istanbul'da yapacaktınız galiba...Ancak internette dolaşan 2 test videosunu izledim; özellikle otomobil dünyam sitesi adına yayınlanan  incelemede araba çok olumsuz eleştirilmiş.....Bir de en azından senden dinlesek.....Kullandığın, yakından gördüğün kadarıyla..performans, şanzıman motor uyumu, hacim, kullanışlılık vs olumlu olumsuz yanlarıyla bizi bilgilendirirsen çok memnun olurdum kendi adıma...

Ben 1 parti çektim, sağında solunda dolaşmalık. Sürüş yorum videosunu İstanbul şartlarında da değerlendirmek için bırakmak istedim.Çünkü şuan videoya çıkanlar gerçekten az bir sürüş yapıp sıkıştırmış videoyu. 

Aslında en fazla 10 dk sürecek videoyu gece de çekebilirdim ama acele olmasın güzel olsun istedim.

1. Bölüm olarak videoyu kısa sürede yükleyeceğim bununla beraber kısa yazılı özet hazırlıyorum. Bölüm iki olarak ekstra bir video daha ekleyip yazıyı tekrar güncelleyeceğim ekleme yapmak için.

Hacim ve kullanışlılık açısından aracın genel yapısı aynı olduğu için geçmiş yazılar da kontrol edilebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 mart günü oradayım :D:D

--36 dakika sonra eklendi--
28.02.2017 - 09:47 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Biraz abartıyorsun abi :D kusura bakma 

Dokunmatik ekran harici eski Titanium ile aynı donanımı var sayılır arabanın ve o ekranda sadece geçen yıl satılmaya başlamıştı.Makul olmasa sen araştırmazdın bile :) 

Ambiyans aydınlatmasız ST-Line ile Style aynıdır muhtemelen, yukarda LED var gözlüklük de var.

Screen Shot 2017-02-28 at 09.50.58.png

Buyrun sözüm ona "style" focus arkasında düğme olmayan ışık. Ve de tavanın tamamen kel on tarafı. Buna style diye isim verenin ...

Umarım kuga style böyle değildir. 

IMAG1159.jpg

IMAG1156.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, H. Cenk yazdı:

6 mart günü oradayım :D:D

--36 dakika sonra eklendi--

Buyrun sözüm ona "style" focus arkasında düğme olmayan ışık. Ve de tavanın tamamen kel on tarafı. Buna style diye isim verenin ...

Umarım kuga style böyle değildir. 

Cenk abiii,

Kuga style'ın donanım listesinde "Led iç ortam aydınlatması" var yazıyor. Hadi gözün aydın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Cenk abiii,

Kuga style'ın donanım listesinde "Led iç ortam aydınlatması" var yazıyor. Hadi gözün aydın :) 

aldım gitti :D

EDİT: Donanım listesinde yazmıyor :(

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.