Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

ST-Line ile deri döşeme yok abi sadece Titanium'da o yüzden ST-Line konfor paket ucuzlu :D Buna elektrik geliyor.

Deriyi ayrı paket yapmayı zor görmüş kendine otosan beyciğim :) 

İstediğin araba vardır hatta teknolusu da :D Sonra ne kadar gelir hazırda olur muamma, istersen gelir tabi.

Madem deri de yok. Bir power liftgate için saçmasapan pakete dünya para vermek zorunda kalıyoruz. Buradan oto sana sesleniyorum :D Power liftgate i ya standart yapın ya da bixenona ekleyin :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Alıcam ama navi işi olur ise :) Beni uğraştıracak ise bu işe hiç girmeyeceğim.

gerçekten tek kriterin navigasyon mu Murat abi? 

Bu araçta sync 3 yok mu, telefonunun ekranını direkt multimedya ekranında göremiyor musun? Yapacağın tek şey herhangi bir navigasyon app.sini başlatmak sadece bu kadar yani...

bana çok garip geliyor, üstelik araçlardaki navigasyonları kullanmak telefonu kullanıp araca bağlamanın yanında çok daha kullanışsızken...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Madem deri de yok. Bir power liftgate için saçmasapan pakete dünya para vermek zorunda kalıyoruz. Buradan oto sana sesleniyorum :D Power liftgate i ya standart yapın ya da bixenona ekleyin :D 

Parçalı deri içi nubuk olması lazım st-line otosan değiştirin normal kumaşla demediyse ki böylesi yeter. Full deri gereksiz.

Akıllı olmasa da eletrikli olmasında fayda var. En azından şık sistem, anahtarsız giriş gibi. 

--1 dakika sonra eklendi--

11 dakika önce, Cihat Yapıcı yazdı:

Yakup bey ben titanyum manuel düşünüyorum, yeni kugada 1.5 manuel test aracı olmayacak o yüzden test etme imkanımız yok. Aynı motor  hemen hemen yakın teknik değerlerde grand cmaxde de var manuel olarak hiç test ettinizmi bu motoru.Teknik değerlerde 0-100 değeri düşük biraz.Ford un manel şanzuman tork dayanımı 285 olduğu için chip imkanıda yok.Kullanımda üzermi bu araç bizi

Teşekkürler

Eğer manuel versiyon da getirilmişse lansmana tabii ki denemek isterim. (Bildiğim kadarıyla tüm araçlar st-line ve otomatik, bilmediğim arabalar da çıkabilir)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Parçalı deri içi nubuk olması lazım st-line otosan değiştirin normal kumaşla demediyse ki böylesi yeter. Full deri gereksiz.

Akıllı olmasa da eletrikli olmasında fayda var. En azından şık sistem, anahtarsız giriş gibi. 

Eğer manuel versiyon da getirilmişse lansmana tabii ki denemek isterim. (Bildiğim kadarıyla tüm araçlar st-line ve otomatik, bilmediğim arabalar da çıkabilir)

Bu motoru yani 1.5 120 ps tdci yi manuel olarak başka model bir ford araçta kullandınızmı hiç, performansı nasıl ,en azından bir fikrimiz olur.

Teşekkürler

Cihat Yapıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Cihat Yapıcı yazdı:

Bu motoru yani 1.5 120 ps tdci yi manuel olarak başka model bir ford araçta kullandınızmı hiç, performansı nasıl ,en azından bir fifrimiz olur.

Teşekkürler

Maalesef, efektif olarak ilk kez geliyor diyebiliriz. (G.C-max ile listede sunuldu ama gelmedi hiç sanırım)

Dizel otomatikten yola çıkarsak ben motoru beğeniyorum ama Kuga ile işi kolay değil, kullandığım araçlar 200 ila 300 kg daha hafif modellerdi. Yarın kısmetse süreceğiz kısaca daha sonra @Kaan Yagizer abilerden alabilirsem arabayı (boş kalmayabilir ya o bakıma) detaylıca deneyimleyip daha verimli geri dönüş yapabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Yarın kısmetse süreceğiz kısaca daha sonra @Kaan Yagizer abilerden alabilirsem arabayı (boş kalmayabilir ya o bakıma) detaylıca deneyimleyip daha verimli geri dönüş yapabilirim.

...hallederiz, n.p

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Buradan oto sana sesleniyorum :D Power liftgate i ya standart yapın ya da bixenona ekleyin :D 

...sana bir eleman veririm. Arka tampona bağlarız, seslenirsin ... elini uzatır / açar.

1 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

Kaan Abi ne zaman deneme sürüşüne gelelim. 

... Mart başı ( 8/9 Mart gibi ) kuZu'lar gelmiş olur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

gerçekten tek kriterin navigasyon mu Murat abi? 

Bu araçta sync 3 yok mu, telefonunun ekranını direkt multimedya ekranında göremiyor musun? Yapacağın tek şey herhangi bir navigasyon app.sini başlatmak sadece bu kadar yani...

bana çok garip geliyor, üstelik araçlardaki navigasyonları kullanmak telefonu kullanıp araca bağlamanın yanında çok daha kullanışsızken...

Bu bir görüştür, tercihtir, saygı duyarım :) Ama ben built-in naviyi kullanmak istiyorum. Harita elimin altında olsun, her daim ekranda dursun istiyorum, telefonu bağlamak ile uğraşmak istemiyorum. Yoksa ne gerek var, bir telefon tutucu alırım, car play'e de gerek yokki o zaman. Böyle bir opsiyon koymak o kadar zor olmamalı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2016 focus sedan 1.5 tdci pws titanyum için  105.5 fiyat aldım. (sanroof, fırtına gıri) 

Kuga sytle paket pws kafamı karıştırıyor :)

lansman nedeniyle liste fiyatına cam tavan hepsinde gelir belki :) nedersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Ümit Yağız yazdı:

2016 focus sedan 1.5 tdci pws titanyum için  105.5 fiyat aldım. (sanroof, fırtına gıri) 

Kuga sytle paket pws kafamı karıştırıyor :)

lansman nedeniyle liste fiyatına cam tavan hepsinde gelir belki :) nedersiniz?

:D Abi bu reno veya pejo değil ki :P 'Ford ve hediye' aman tanrım dünyanın sonu geliyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dolu Kuga almayı düşünen Xtraile de baksın.

Kuga ST line a kırmızı renk, xenon far, tavan, konfor paketi ve tekno paketi alırsan 182 bin TL oluyor :blink: Daha da bunda nav yok, ful deri döşeme yok, 3. sıra yok. 

Şu an -gerçi 2016- Xtrail 1,6 130 bg AT, platinum premium pack yukarıdaki dolu STden daha dolu 166 listesi var 160 diyorlar . Alacak olsan 1-2 daha düşerler. Bir arkadaş alacak Kugaya bak dedik, 160ın altına iner mi dedi ? Yok inmez dedik mecburen.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.