Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Az önce bayideydim normalde gelen zam %7 ama destek vs ile %3 uygulamışlar zam olayını kuga st line tekno paket hariç bütün opsiyonlar 184 bin tlcik didi

C suv sınıfı için günümüz şartlarında normal fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
5 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

2019 bahardandan önce imkansız gelmesi. 300'ü de bulur bu gidişle..

2017 mart + 3 yıl

2020 mart dan önce gelmez yeni kasa. Ama 300 kuga için iddaalı rakam.

Ben şuna bağlıyorum, kur fiyatların artmasında etkili ama focus mk4 ile arasında fiyat farkı olması gerek diye düşünüyorum.

Yani suv parasına C sınıf otomobil almak bana çok mantıklı gelmiyor. Bu nedenle mk4 piyasaya çıkana kadar enaz aralarında (titanium paketler) 30 bin olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

2017 mart + 3 yıl

2020 mart dan önce gelmez yeni kasa. Ama 300 kuga için iddaalı rakam.

Ben şuna bağlıyorum, kur fiyatların artmasında etkili ama focus mk4 ile arasında fiyat farkı olması gerek diye düşünüyorum.

Yani suv parasına C sınıf otomobil almak bana çok mantıklı gelmiyor. Bu nedenle mk4 piyasaya çıkana kadar enaz aralarında (titanium paketler) 30 bin olur.

Türkiye için doğrudur. Amerikanyada 2016 başında, Avrupada 2016 sonbaharda çıktı kuga. 2019 için de benzer bir senaryo olur muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ODD satış rakamlarına göre kasım ayında 666 adet Yeni Kuga satılmış. Toplam satış adedi 4.245 oldu. Ford hedefine çok yaklaştı. 2018 modellerin yüksek vergiye tabi olacağını düşünürsek Aralık ayı satışları ile 5000 hedefine çok yaklaşılabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Mustafa Uysal yazdı:

ODD satış rakamlarına göre kasım ayında 666 adet Yeni Kuga satılmış. Toplam satış adedi 4.245 oldu. Ford hedefine çok yaklaştı. 2018 modellerin yüksek vergiye tabi olacağını düşünürsek Aralık ayı satışları ile 5000 hedefine çok yaklaşılabilir..

Ford üretimi hızlandırsa daha da fazlasını satardı 5000 i çoktan geçerdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ÖTV matrah değişikliği kısmen tüketiciye yaradı diyebiliriz herhalde Ocak ayı liste fiyatlarında. Ford'un bugün yayınladığı listede tüm benzinli Kuga'lar (ST-Line hariç) ve dizel Style paketler ile dizel manuel Titanium pakette dolaylı indirim var. Mesela Tit. Dizel manuelde 9bin TL indirim olmuş mecburen. Fakat araç 142bin sınırında, yani birkaç ay içinde otomatik olarak yine 150yi aşar diye düşünüyorum. Özellikle bu paketlerde satın almak isteyenler için avantajlı alım dönemi diye düşünüyorum..

Bu arada, fiyatlar 3 - 7  Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli ibaresi hatalı değilse dikkat çekici...

5a4ce8f253f2d_fordocak2018fiyat.jpg.9ad52017875f4461df24447c1fb4e690.jpg

Mustafa Uysal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.