Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

0 Km Aldığım Ford Focus Komple Boyalı çıktı.

Ziya Korpe

Soru

2013 Kasım'da Kocaeli'den 0 km olarak Ford Focus satın aldım. Aracı alırken kaputta ve bagaj kapağında boya kalınlığı olduğu söylendi  ve 925 TL+KDV indirim yapıldı. Aracımın komple boyalı olduğunu aracı satmak isterken öğrendim. Herhangi bir kaza, değişen veya boya olmamasına rağmen aracım komple boyalı çıkmaktadır. Esoto kendi yaptığı ekspertizde aracın orijinal olmasına rağmen komple fabrikasyon boya kalınlığı olduğunu kabul etmiştir. Sadece iki parça boya olduğunu belirtilen ve bilerek aldığım aracın komple boyalı olması sonucu hem aracım değer kaybetmiş hem de satma işlemi zorlaşmıştır. Ayıplı ve hileli mal satmak bir yetkili satıcıya yakışır mı? Mağduriyetimin giderilmesine de yanasmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2013 Kasım'da Kocaeli'den 0 km olarak Ford Focus satın aldım. Aracı alırken kaputta ve bagaj kapağında boya kalınlığı olduğu söylendi  ve 925 TL+KDV indirim yapıldı. Aracımın komple boyalı olduğunu aracı satmak isterken öğrendim. Herhangi bir kaza, değişen veya boya olmamasına rağmen aracım komple boyalı çıkmaktadır. Esoto kendi yaptığı ekspertizde aracın orijinal olmasına rağmen komple fabrikasyon boya kalınlığı olduğunu kabul etmiştir. Sadece iki parça boya olduğunu belirtilen ve bilerek aldığım aracın komple boyalı olması sonucu hem aracım değer kaybetmiş hem de satma işlemi zorlaşmıştır. Ayıplı ve hileli mal satmak bir yetkili satıcıya yakışır mı? Mağduriyetimin giderilmesine de yanasmiyorlar.

Elinizde esoto dediğiniz firmanın yaptığı expertiz raporu mevcut mu?
Firma ayıplı mal satmaktan dolayı mağduriyetinizi gidermek zorunda. Eğer anlaşma yoluna yanaşılmıyorsa yasal süreçle halledebilirsiniz. Forumda avukat olan arkadaşlarımız var. Size yardımcı olacaklardır.öncelikle gerekli yerler ile irtibat kurarak sorunu çözmeye çalışın bence. Olmaz ise yasal süreci başlatın. Geçmiş olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracınız füme renk mi?

Yıllardır Ford kullandığım için çok denk geldim kalın mikron olayına.

Sizin durum biraz farklı olmuş galiba; kalın mikron boyalı olduğu söylenerek ekstra bagaj ve kaput boyalı mı dendi?

Kalın mikron denmesine rağmen arabanız komple boyalı mı görünüyor?

Normalde kalın mikron boya hiç sıkıntı değil belirtmek isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.