Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Talihsiz Kaza Ve Sonrası

Misafir

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar ,

Dün iş çıkışı akşam 18:00'dan sonra trafik ışıklarında durmak üzere iken talihsiz bir kaza yaşadım aracın arkasına durur halde tipo model bir araç çarptı. Bknz resim

Bana çarpan şahıs asker, yanında oturan babası sarhoş, aracın kasko sigorta hak getire !(yok) yalvardı yakardı tutanak tutmayalım, askerim yanarım, herşeyi karşılarım vs.. ile acıyarak tutanak tutturmadan oradan ayrıldık. Ertesi gün sözleşip serviste buluştuk aracın şuan için tampon hasarı parçalar değişmeden 1300 ₺ gibi değişirse 2200 ₺ gibi bir masrafı çıktı.

Sizlere danışmak istediğim;

• Karşı tarafın trafik sigortası ile yapıldığında bu hasar tramere yansır mı?
  • Kendi kaskom ile yapılabilir mi hasar kaydı görünür mü?
  • 1300 ₺ kabul edip @Kaan Yagizer abinin tükkanda onarım/degişim yoluna mı gitsem! hasar kaydı görünmeden (servis kaydında görünmesi problem değil)

Bugün bana çarpan kişi kasko, trafik sigortası yapayım aracı masrafları oradan ödenir yaptırırsın dedi.

ben tramere vs yansır diye kabul etmedim 1300 ₺ nakit ver bu iş kapatalım diye bir teklifte bulundum sonrasında kabul etti

2 gün sonra parayı getirecek ve aracı şahsuvaroğluna bırakacağım. doğru olanı mı yaptım bilemiyorum sizlerin de fikilerini almak istedim.

20170207_181129.thumb.jpg.86fe80229c062f80614aae02bd9b5012.jpg

20170207_181139.thumb.jpg.1046b970f1fa293f47b060fbbebd9725.jpg

20170207_181148.thumb.jpg.44363a3a797a5d61b0c4bf1641273612.jpg

Kırık ve ezik olan parçalar resimdeki gibi ;

Fiyatlar ;

Tampon Astarlı Boyasız  640  17906 numaralı parça

Tampon alt uzatma       225   17810 numaralı parça

Tampon iç braketi         80     17B861 numaralı parça

klips vs                       100

Boya işçiliği                 200

Montaj                       100

G023557703.jpg.6dcc09691d4cbece5437c794ed6ecffe.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, BulentGulsahin yazdı:

Gecmis olsun bencede risk ama dogru olani yapmissiniz

yanliz sizin aracta fazla birsey yok gibi 

tampon iç braketi kirik tamponda ezikler ve bazı yerlerde kırık klips yerleri var onun dışında birşey görünmüyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce geçmiş olsun.Sana çarpan asker kimliğimi kaybettim diye yenisini alabilir hatırlatma yapayım.Keşke tutanak tutsaydınız diyecem ama karşı tarafın sigortası yok diyosun inşallah parayı getirir rahatlarsın. Peki Şahsuvaroğlu bu işe kayıt açmayacak mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Önce geçmiş olsun.Sana çarpan asker kimliğimi kaybettim diye yenisini alabilir hatırlatma yapayım.Keşke tutanak tutsaydınız diyecem ama karşı tarafın sigortası yok diyosun inşallah parayı getirir rahatlarsın. Peki Şahsuvaroğlu bu işe kayıt açmayacak mı?

Açacak tabiki iş emri servis kayıtlarında görünecek . Görünmesi taraftarıyım alacak kişi orjinal parçalarla değiştiğini bilsin herşey şeffaf olsun. plastik parça zaten arabanın değerinden birşey kaybetmeyecek 

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Osman Türkol yazdı:

bu arada bizim tamponlar bayağı sağlammış vuran araca bakınca 

Ben zaten kaza sonrası arabadan inince diğer arabanın halini görünce şok oldum  tampon içindeki çelik bariyer kurtardı yoksa arka koltuğa kadar girecekti eleman

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.