Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Orj. Ford Kısa Anten

Teoman S.

Önerilen Mesajlar

Ben aracımı ilk aldığımda yaptım bundan Aluminyum tamamen canavar gibi çekiyodu ben ne yaptım çıkardım.Neden?fırçayla yıkarken birkaç kere çarptım.Sonra Ne ? yaptım Şark anten aldım içinde bakırdan kıvrımları olanlardan.Şimdi nasıl? canavar gibi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

Ben aracımı ilk aldığımda yaptım bundan Aluminyum tamamen canavar gibi çekiyodu ben ne yaptım çıkardım.Neden?fırçayla yıkarken birkaç kere çarptım.Sonra Ne ? yaptım Şark anten aldım içinde bakırdan kıvrımları olanlardan.Şimdi nasıl? canavar gibi

Osman İngilizceden çeviri mi yaptın ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu arkadaş devir uzay çağı olmuş hatta ve hatta ledli ekmek dolapları bile ödül kazanmış siz anten derdindesiniz. 320kbps mp3 indirin ya da orj waw formatında sonra dinleyin istediğiniz keyf aldığınız müzikleri beaaaa. Teocum senin teybin anten devresi (adını unuttum) kaliteli değilse istersen çanak anten al bir halta yaramaz.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Berat abicim sen bişey isteme el atma malum kurutuyon ne ye el atsan . İyiki biraz uzaktasında pek buralara tesir etmiyon :) (hoparlör - anten )

Anlaşılan ben don/sütyen takmayayım Doğanın teklifi güzel çanak anten... (Belki denemiş, tecrübe etmiştir.)

Ha en önemlisi en sona yazıyom. Anten Otosanda yok nezaman geleceği belli değil. Ozamana kadar öyleyse DAĞALIIIINNNN [emoji4])))

Yako konu; kilit-çöp-waste-rubbish-musor-śmieci-KAPUT (Almanca yazılışını bilmiyom senin tercüme edeceğini düşündüm )

Hadi byssss

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Abooo ne dediiii. Elinde yok nezaman geleceği belli değilmiş. Ben 1-2 haftamı dedim belli olmaz daha da uzun sürer dedi. Bende bakayım başka yerlerde olmazsa geçeriz dedim.

Senin sorun teypte teo bak demiştin haklısın diyecen. Sipariş öncesi bi orj anteni takıp denesene. Verim alırsan sipariş verirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Link eklediğim sitede ACV spor anten satılmaktadır. Fordaksesuarları sitesindeki antenle aynı görsele ait. site ile hiç bir bağlantım yoktur. sorumluluk alışveriş yapana aittir. :) 

2 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Berat abicim sen bişey isteme el atma malum kurutuyon ne ye el atsan . İyiki biraz uzaktasında pek buralara tesir etmiyon :) (hoparlör - anten )

Anlaşılan ben don/sütyen takmayayım Doğanın teklifi güzel çanak anten... (Belki denemiş, tecrübe etmiştir.)

Ha en önemlisi en sona yazıyom. Anten Otosanda yok nezaman geleceği belli değil. Ozamana kadar öyleyse DAĞALIIIINNNN emoji4.png)))

Yako konu; kilit-çöp-waste-rubbish-musor-śmieci-KAPUT (Almanca yazılışını bilmiyom senin tercüme edeceğini düşündüm )

Hadi byssss

Teoman abi bak ben burda bir sitenin linkini paylaşmıştım. arayıp bi görüş istersen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Ha en önemlisi en sona yazıyom. Anten Otosanda yok nezaman geleceği belli değil. Ozamana kadar öyleyse DAĞALIIIINNNN emoji4.png)))

Hadi byssss

Abi bende sıkıntı yok burada var. :D Hoparlör işi tamamdır :) Anten kolay da servis kapandı onu napacağız :D:D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

Abooo ne dediiii. Elinde yok nezaman geleceği belli değilmiş. Ben 1-2 haftamı dedim belli olmaz daha da uzun sürer dedi. Bende bakayım başka yerlerde olmazsa geçeriz dedim.

En azından anten iki parça değil, ya biri gelse, diğer parçası 2 ay sonra gelseydi? Sen siparişi ver, çekirdeğini al bekle abi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.