Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Orj. Ford Kısa Anten

Teoman S.

Önerilen Mesajlar

Radyo dinlemeyi severim. Shark anten aldım olmadı. Çinden kısa anten aldım oda olmadı. Orjinal uzun anten gibi kaliteli bir çekim olmadı. Aksesuar kataloğundaki bu anten acaba nasıldır? Bu anteni alan varmı? Ya da tavsiyesi olan varmı?

Not: Bizim goy goy tayfasından gelecek yorumlara hazırım :D

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bundan sipariş verecektim yalnız :) Bizim buradaki Ford Bayiisi TMSF'ye devredildi. Yetki belgesi elinden alındı. Araç satışı ve yedek parça tamamen durdu. :) Alacak olan varsa bana da alsın havale çıkayım hesabına :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli olan boyu değil işlevi derler ya...

Yanlıştır, boyu ne kadar uzunsa işlevi de o kadar iyi olur.

Nasıl? Yok hemen paniğe kapılmayın, anten için yazıyorum...

Alman malı da olsa kısa anten özellikle bizdeki gibi ondalık hanelere istasyon sıkıştırılmaya çalışılan büyük şehir ortamında yaşayanlar için orijinal anten ayrıştırma açısından daha iyi performans sunacaktır.

Ancak boy takıntısı olanlar da ACV gibi göreceli kaliteli ürünleri kullanarak bir orta yol bulabilirler. 

Ama uzun antenin raconu da ayrıdır...

anten.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.