Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo'ya 2.0 Tdci 163 Ps Powershift Seçeneği Eklendi ! 2012 Mondeo Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford’un yüksek performans ile birlikte düşük yakıt tüketimi ve egzoz emisyon değerlerini birlikte sunma stratejisi çerçevesinde 2.0TDCi motorun 163PS güce sahip ve kesintisiz vites geçişi sağlayan 6 ileri PowerShift otomatik şanzımanlı versiyonu Ocak ayında Mondeo ürün gamında yerini aldı.

Doğrudan yakıt enjeksiyonu ve turboşarj ünitesine sahip, Euro5 egzoz emisyon seviyesindeki 2.0L TDCi 163PS dizel motor kullanıcılarına 340Nm gibi çok yüksek bir tork değeri sunuyor.

Sonunda 163 Ps eklendi...Powershift Şanzıman ile..

Buyrun değer ve Fiyatları;

ekranresmi2012011812075.png

ekranresmi2012011812081.png

ekranresmi2012011812090.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış anlaşılmasın ama yuh yani... :D Maşallah fiyatlarda felan premium rakiplerine yetişmiş. Rakiplerinin çoğunu sollamış... 120.000 Tl kimse verip almaz o aracı. -_- Yani ben olsam almam. Zaten değer kaybı çok büyük mondeonun hele 2.0 dizellerinde bunu alıp 3 sene sonra 60-70 e de satamamki... :( Otosana iyi şanslar... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo bu değişecek kasasıyla o fiyata (2.0 TDCI Powershiftte olsa ) hayatta o arabayı satamaz...100 den falan bırakır bayiler 1-2 ay içinde...Ancak yeni kasa Mondeo geldiğinde bu fiyata satabilir belki..O da belki...Ford önce kendi hedeflerini büyülttüğünü açıklasın kamuoyuna,desinki bundan sonra Ford Premium sınıf araçlar üretecek ve satacaktır...O zaman kabul edilebilir bu fiyatlar...Yani hem ben premium sınıfda değilim diyeceksin sağda solda CEO larının ağzıyla,sonrada premium sınıf otomobil fiyatına kasası değişecek mondeoyu satacaksın..Yemezler...Bu arabayı kim alır biliyor musunuz..Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı korumaları..Şu başbakanın konvoyunda gördüğünüz 2500 CC Ecoboost Mondeoları Türkiyede sadece Başbakanlık almışm durumda,Başbakanlığa satanda Ankara Otokoç....Geçen servise gittiğimde birini servise getirmişlerdi hatta..Manyak motor var arabada....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo bu değişecek kasasıyla o fiyata (2.0 TDCI Powershiftte olsa ) hayatta o arabayı satamaz...100 den falan bırakır bayiler 1-2 ay içinde...Ancak yeni kasa Mondeo geldiğinde bu fiyata satabilir belki..O da belki...Ford önce kendi hedeflerini büyülttüğünü açıklasın kamuoyuna,desinki bundan sonra Ford Premium sınıf araçlar üretecek ve satacaktır...O zaman kabul edilebilir bu fiyatlar...Yani hem ben premium sınıfda değilim diyeceksin sağda solda CEO larının ağzıyla,sonrada premium sınıf otomobil fiyatına kasası değişecek mondeoyu satacaksın..Yemezler...Bu arabayı kim alır biliyor musunuz..Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı korumaları..Şu başbakanın konvoyunda gördüğünüz 2500 CC Ecoboost Mondeoları Türkiyede sadece Başbakanlık almışm durumda,Başbakanlığa satanda Ankara Otokoç....Geçen servise gittiğimde birini servise getirmişlerdi hatta..Manyak motor var arabada....

Ecoboostlar 2.0'dır.. :yeah::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mayısta arabamı alırken selective 1,6 tdci mondeoyu 67 ye bırakıyorlardı. Siz bakmayın liste fiyatlarına inerler. Passatla aynı fiyat olsalarda bu sınıfta araba alacak olsam mondeo alırdım, 2. eline falan bakmam satarken passattan 3-5 bin ucuza gidecek diye üzülmem açıkcası. Tek şartım var kaput amortüsörlü olacak yoksa almam:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 sene sonra kasa değişimine uğrayacak şuan alınsa bile kasa değişimi yüzünden ikinci elde çok kayıp olur bu mondeoda. Babamda iç mekan genişliği sebebiyle mondeo düşünüyordu ama fiyatlar ve kasa değişimi sebebiyle satılacağını pek sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Yaklaşık üç ay önce benzinli yeni focus 3 aldım araçtan performans dışında gayen memnun idim özellikle ilk kalkışlarda beklemiş oldugum sürüş esnekliğini alamıyordum neyse uzatmadan değiştirmeye karar verdim ve kasa değişikliğini bilerek mondeo 1.6 tdci aldım inanın gerek performans gerek yakıt tüketimi,sürüş dinamikleri,sürüş esnekliği, içinin genişliği ve dizaynıyla ve bundan öncede bir çok marka ve modele binmiş biri olarak mondeonun gayet başarılı bir araç olduguna karar verdim bilmem anlatabildimmi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaklaşık üç ay önce benzinli yeni focus 3 aldım araçtan performans dışında gayen memnun idim özellikle ilk kalkışlarda beklemiş oldugum sürüş esnekliğini alamıyordum neyse uzatmadan değiştirmeye karar verdim ve kasa değişikliğini bilerek mondeo 1.6 tdci aldım inanın gerek performans gerek yakıt tüketimi,sürüş dinamikleri,sürüş esnekliği, içinin genişliği ve dizaynıyla ve bundan öncede bir çok marka ve modele binmiş biri olarak mondeonun gayet başarılı bir araç olduguna karar verdim bilmem anlatabildimmi.

Aracın detaylı tanıtımlarını ve resimlerini bekleriz açıkcası :yeah:

Hayırlı olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Bu araçtan iki adet trend donanımlısını çalıştığım yerde Derindere'den kiralamışlar. 33.000Euro gibi bir rakamlar konuşuldu ama emin değilim. Arka tamponda park sensörü olmaması ve bluetooth olmaması oldukça eleştiri aldı doğrusu. Bu teybe bluetooth modülü takılarak çalıştırmak mümkünmüdür? Telefon tuşları var ama çalışmıyor. Bir yolu var mıdır çalıştırmanın. Ünite aşağıdakinden. 6000cd

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-muzik-calar-oto-teyp-ford-focus-6000cd-orjinal-cikma-cd-calar-120904707/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.