Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St Line 1.0 A/t Ecoboost mu? Style 1.5 Tdci Pws mi?

Ramazan D.

Önerilen Mesajlar

Tamam [emoji4] O dediğiniz zamanlarda Focus 3 üretimi duracak da haber edeyim dedim [emoji4] 

Saolasın Yakup bey bilgileriniz için, ST RS gelmez deniyordu bi ara [emoji3] illa 3e gelecek diye bi ibarede bulunmadım. bekleyip görecez artık...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hasan EKİN yazdı:

Saolasın Yakup bey bilgileriniz için, ST RS gelmez deniyordu bi ara emoji3.png illa 3e gelecek diye bi ibarede bulunmadım. bekleyip görecez artık...

Peki. O sözleri, söyleyene demeniz gerekir bana değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Hasan EKİN yazdı:

1.0 ecoboost almayı düşünüyorsanız biraz bekleyin 1.5 ecoboost 182ps gelecekmiş yıl sonu, st-line olarak gelecek bekleyin derim.youtubeden videoları var aracın

Bu ST line 2016 model 88500 tl 2017 fiyatları 98000 lerde görünüyor, ki o zamana kadar 2018 modeli araç ne kadar olur c sınıfı focus almak hayalé doğru gidiyor. Benim cekincem 1.0 otomatik yakıt tüketimi. Videolarda birtek otopark in videosu var başka bulamadım. Ordada 8 litre deyip yüzeysel gecmisler gibi geldi.Bulundugum yerde sadece 1.5 tdci pws tit var deneme sürüşü yapabileceğim. Onuda yakubun videosundan denemeye gerek olmadığını kanaat ettim. 10 numara araç.  Bilgilendirme icin Teşekkürler..

Ramazan D. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Tişikirler :D 2017 modellerde 3 bin lira zam var :yeah: Bu ay ne olacak bakalım.

Şu anda ford.com.tr sitesinde "fiyat listesini görüntüleyin" sekmesine basınca "fiyatlar güncelleniyor" diye yazı çıkıyor. İndirim mi olacak yoksa zam mı gelecek artık kestiremiyorum:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen...

Niyeki focusu fazla abartıyorsunuz gibime geliyor bendede focus var abartılacak farkları yok focus daha tok yol tutuşta bariz bi fark göremedim tabi ralli pilotu değilim:) leon focusa göre ferah yeni güncellendi araç fiyat daha uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yasin Taşcı yazdı:

Niyeki focusu fazla abartıyorsunuz gibime geliyor bendede focus var abartılacak farkları yok focus daha tok yol tutuşta bariz bi fark göremedim tabi ralli pilotu değilim:) leon focusa göre ferah yeni güncellendi araç fiyat daha uygun.

Seat Leon'a baktım güzel hoş araba ama deneme sürüşü yapmadım. Sonra Focus'a bakınca fikrim değişti. Her ne kadar Leon C sınıfıysa da içine bindiğim zaman pek öyle hissedemedim. Kaç kere gittim geldim ama Focus bana göre çok daha iyi. Kalite vs... Hatta Opel Astra J bile beni etkileyemedi. Bu tamamen zevklerle alakalı olabilir. Bu yüzden piyasa da bol kepçe araba marka ve modeli var. 

Ama şurası bir gerçek ki Focus Golf ile kıyaslanırken Leon ancak Golf'ün yancısı olabiliyor.

Son olarak dizel iyidir. Az yakar çok kaçar bir de pws ise tadından yenmez. (Donanım hariç)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Paran hangisine yetiyorsa onu al. Paran fazlaysa dizel en fullunu al. Sonra forumdaki millet gibi onuda ekliyim bunuda yapayım diye uğraşmazsın. St paketi de eklettinmi bide chip tuning yaptırdınmı ohh mis gibin.... 

+1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlla focus olacaksa dizel otomatik olmalı nedendir bilinmez 1.0 ecoboots kıymeti bilinmedi.

ben şu an alacak olsam leon 1.0 dsg benzinli ya da dizel otomatik olanını tercih ederim 85 bine donanımı yeterli düzeyde  

focus görsel olarak golf den de leondan da daha çekici verdiği güven hissi daha iyi. 

Leon a önyargısı olanların kısa da olsa bir yolculuk yapmalarını tavsiye ederim.

Acele yoksa focus 4 beklenmeli ya da Yeni i30

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.