Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

St Line 1.0 A/t Ecoboost mu? Style 1.5 Tdci Pws mi?

Ramazan D.

Önerilen Mesajlar

Çok kararsızım, st line al beni der gibi duruyor, pws style az yakarım ama çok boşum diyor, tdci titanyum pws alın derseniz sadece otomatik park ederim 107000 tl etmem diyor. 

St line da artı olarak gördüklerim, 1.0 motor, sportif görünüm, sync. Ama endişelendiren bazı hususlar var. Durashift sanzuman sportiflik tutkusunu törpülermi? Yakıt tüketimi? Fiyat olarak 88500 TL söylenildi.  Style Tdci pws 97000TL  fiyat verildi, açıkçası donanım olarak boş bir araç gibi. Ama st line oranla 8500 tl dizel pws için verilebilir gibi. Yoksa diyorum 1.2 tsi dsg comf. mu alınsa :) Günlüm St line dan yana. Ne yapsam bilemiyorum. 1.0 Otomatik durashift kullanan arkadaşların sürüş tecrübelerinden bilgi alabilirmiyim (Yakıt tüketimi, vites geçişleri). 

20170204_142305.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

ST-Line dizel otomatik var zaten, stokta mı yokmuş? 

Var abim, ben 1.0  ecoboost st line PWS için dedim.  Yoksa o paraya titanyuma yönelirim. 

--3 dakika sonra eklendi--
13 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Az km'de titanium pws düşünürdüm.

Bu daha mantıklı geldi :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı St Line 1.0 A/t Ecoboost mu? Style 1.5 Tdci Pws mi? olarak değiştirdi
Çok kararsızım, st line al beni der gibi duruyor, pws style az yakarım ama çok boşum diyor, tdci titanyum pws alın derseniz sadece otomatik park ederim 107000 tl etmem diyor. 
St line da artı olarak gördüklerim, 1.0 motor, sportif görünüm, sync. Ama endişelendiren bazı hususlar var. Durashift sanzuman sportiflik tutkusunu törpülermi? Yakıt tüketimi? Fiyat olarak 88500 TL söylenildi.  Style Tdci pws 97000TL  fiyat verildi, açıkçası donanım olarak boş bir araç gibi. Ama st line oranla 8500 tl dizel pws için verilebilir gibi. Yoksa diyorum 1.2 tsi dsg comf. mu alınsa [emoji4] Günlüm St line dan yana. Ne yapsam bilemiyorum. 1.0 Otomatik durashift kullanan arkadaşların sürüş tecrübelerinden bilgi alabilirmiyim (Yakıt tüketimi, vites geçişleri). 

20170204_142305.thumb.jpg.5e41bf9d44b3f3a5ccd4f714f4c8fdc2.jpg

Ben olsam 1.2 tsi comfortline dsg golf derim veya yeni 1.0 tsı leon dsg style paket dizeldede yeni leon derim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.