Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo'ya 19'' Jant Tavsiyesi

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Mondeo'ya 19'' Jant Tavsiyesi olarak değiştirdi

Yakup'la ve Semih'le cant zevklerimiz hiç uyuşmuyor. Siz mi aklını çeliyonuz otosanın, ST kuga cantını kim veto etti :) 

Şahsen içini çokca gösteren cantları hiç sevemedim. Kırmızı kaliperlerimiz, spor delikli disklerimiz vs falan olsa belki güzel olur ama, bizimkiler gibi iki günde pas tutan piyasa disklere dam üstünde saksağan modu oluyor :)  

Ben bir kez daha oyumu 19" edge cantlarına koyayım.

cant.jpg

not: focus ST 19" de iyi görünüyor ..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Yakup'la ve Semih'le cant zevklerimiz hiç uyuşmuyor. Siz mi aklını çeliyonuz otosanın, ST kuga cantını kim veto etti :) 

Deme öyle abey :D Dövme jant bu siyah olan, işe yarayacak en azından yük olmayacak arabaya :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Deme öyle abey [emoji3] Dövme jant bu siyah olan, işe yarayacak en azından yük olmayacak arabaya [emoji3] 

Ağırlıklarını karşılaştıracak yer var mı totalde rs jantı iki kat çıkyo nerdeyse fiyatı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Serdar yaman yazdı:

Ağırlıklarını karşılaştıracak yer var mı totalde rs jantı iki kat çıkyo nerdeyse fiyatı

Yok ama dediğim gibi bu jant dövme, döküm'den çok çok daha hafiftir. Zaten fiyat farkı buradan geliyor RS olduğundan değil :) Bununla ilgili bir yazı hazırlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.