Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus Karter Yamulması

Burak Tonuc

Soru

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum aynı zamanda 2 gün önce 2015 model ford focus 1.6 tdci style aracımı aldım 15 bin bakımını yaptırırken aracın altını önceki sahibi bir yere vurmuş yağ karterini yamultmuş ford servisindeki usta değişmesi gerek dedi aracın önceki sahibi getir sanayide yaptırayım dedi bende aracın garantisi bozdurmak istemiyorum aracın bakımını yaptırdım şimdi karteri serviste değiştireyim mi yoksa sanayide düzelttireyim mi ?bide aracın ön göğüsünde direkle birleşim yerinde hafif bir açıklık var 15 binde arabada normalmi bu açıklık bide zamanla trim sesi yapmaz mı acaba şimdiden teşekkürler .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum aynı zamanda 2 gün önce 2015 model ford focus 1.6 tdci style aracımı aldım 15 bin bakımını yaptırırken aracın altını önceki sahibi bir yere vurmuş yağ karterini yamultmuş ford servisindeki usta değişmesi gerek dedi aracın önceki sahibi getir sanayide yaptırayım dedi bende aracın garantisi bozdurmak istemiyorum aracın bakımını yaptırdım şimdi karteri serviste değiştireyim mi yoksa sanayide düzelttireyim mi ?bide aracın ön göğüsünde direkle birleşim yerinde hafif bir açıklık var 15 binde arabada normalmi bu açıklık bide zamanla trim sesi yapmaz mı acaba şimdiden teşekkürler .

Hayırlı olsun. Sanayide orjinal parçasını alıp değiştirin kusurunu kabul etmiş sahibi baskı yapın. Bu arada bende style sedana geçme niyetindeyim siz kaça aldınız km ve boya değişen durumu nedir ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Yasin Taşcı yazdı:

Hayırlı olsun. Sanayide orjinal parçasını alıp değiştirin kusurunu kabul etmiş sahibi baskı yapın. Bu arada bende style sedana geçme niyetindeyim siz kaça aldınız km ve boya değişen durumu nedir ?

Teşekkürler Ben 68.500 bin tlye aldım 18 binde 2016 çıkışlı boyasız değişensiz sanayide yaptırsam garanti bozulmaz mı acaba

Burak Tonuc tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Teşekkürler Ben 68.500 bin tlye aldım 18 binde 2016 çıkışlı boyasız değişensiz sanayide yaptırsam garanti bozulmaz mı acaba

Orjinal parça olursa sıkıntı olmaz ama tamir işi ilerde çıkacak problemde bahane olarak sunabilirler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.