Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dirt 4

Önerilen Mesajlar

Dirt 4 oynayaniniz var mi? Ben iki haftadir ne kadar kotu ralli pilotu olabilecegimi, arkadan itisli arabayla gordugum ilk virajda biryerlere paylayacagimi  kanitlamakla mesgulum. Sinir oldum klavyeden olmuyor bu is. Gidip direksiyon seti almanin esigindeyim. Bu kadar kotu araba kullaniyor olamam herhalde. Kesin klavyeden... frende gazda dozlama yapamiyorsun, istedigin kadar az/cok direksiyonu ceviremiyorsun. Kesin ya....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2 sini oynamıştım sanırım bir ara. Senle aynı duyguları paylaşmıştım diye de hatırlıyorum Servet abi. 

Artık bilg. eskidi, oyunlardan uzak kaldım iyice.

28 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Bu kesin Dirt 4'lük bir oyundur

espri.PNG

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Dirt 4 oynayaniniz var mi? Ben iki haftadir ne kadar kotu ralli pilotu olabilecegimi, arkadan itisli arabayla gordugum ilk virajda biryerlere paylayacagimi  kanitlamakla mesgulum. Sinir oldum klavyeden olmuyor bu is. Gidip direksiyon seti almanin esigindeyim. Bu kadar kotu araba kullaniyor olamam herhalde. Kesin klavyeden... frende gazda dozlama yapamiyorsun, istedigin kadar az/cok direksiyonu ceviremiyorsun. Kesin ya....

PS4'ün joystick ile daha rahat oynarsın... hem pedallar tuşa bastığın kadar tepki veriyor hemde stickler direksiyonu çevirdiğin kadar :claps:

trailer'ını gördüm bende dün PSN'de... demosunu bir denerim bulursam da nedense colin mcrae serisinden ve martini sponsorlu focus mk1'den sonra daha çok F1'e kaydı gönlüm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Bende 2 sini oynamıştım sanırım bir ara. Senle aynı duyguları paylaşmıştım diye de hatırlıyorum Servet abi. 

Artık bilg. eskidi, oyunlardan uzak kaldım iyice.

espri.PNG

Tam bişey diyecem bi gülme geliyor.:kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

PS4'ün joystick ile daha rahat oynarsın... hem pedallar tuşa bastığın kadar tepki veriyor hemde stickler direksiyonu çevirdiğin kadar :claps:

trailer'ını gördüm bende dün PSN'de... demosunu bir denerim bulursam da nedense colin mcrae serisinden ve martini sponsorlu focus mk1'den sonra daha çok F1'e kaydı gönlüm...

Ben joystick  kullanma ozurluyum, elim agriyor bir sure sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.