Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz? Bmw 320d Gt & 418i, Yeni Audi A4 Tfsi

çağlar çetinkaya

Önerilen Mesajlar

Şimdi, çağlar çetinkaya yazdı:

sizin sokağa bende geleyim 3. bmw olsun sokaktaki...Belki benimde birkaç apartmanım vardır :)

ağanın eli tutulmaz derim o zaman. giderim bayiye döşe birader der ikinci elle uğraşmam. arabamda kafamda temiz ayrılırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Nevşehir'e gelirsek tatlısını yiyecek miyiz?

Ayıp ettin Yakup kardeş gel sana en güzel tatlıyı yedireyim ,tatlı konusunda Nevsehir pek iyi değil ama etle aran iyiyse sana güzel kebap yediririm :)

aman kardes yazdıklarımı yine yanlış anlama ha .

Tatlı konusunda Diyarbakır ,Mardin çok iyidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

ağanın eli tutulmaz derim o zaman. giderim bayiye döşe birader der ikinci elle uğraşmam. arabamda kafamda temiz ayrılırım

ama birkaç apartmanım yok :)

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Olcay Sert yazdı:

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

deyince canım bi ciğer çekti offf

evet Dağkapı  cigercisi süper .

--5 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Tugay Kuruöz yazdı:

Çağlar hocam bence gönlünüzden geçen 3.20gt ise onu takibe alın, bir şekilde uygun bir araç yakalarsınız. Ama 3.20d ikinci el alternatif daha çok ayrıca satışı daha kolay olur gibi geliyor bana. Şimdiden hayırlı olsun.

Şuan Gt takipteyim ama işte o araçlarda giderse o zaman diğer alternatifler düşünülebilir.Fikirleriniz için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

azarlama falan yok ben normal şekilde durumu belitttim,siz kendi kafanızdaki gibi algiladiz bence.Cumlenin sonunada yanlış anlaşılma olmasın diye"arkadaşlar"diye ekledim bence siz önyargılı yaklaştınız olaya,geçende Yakupla aynı olay oldu ben iyi birşeyler yazdım o beni farklı algıladı..

Yani ben yanlış algıladım öyle mi?

Şimdi bir düşünürmüsün lütfen ben neden ön yargılı yaklaşayım?

Çok enteresan şekillerde yorumlar yapıyorsun, hayırlısı bakalım...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yani ben yanlış algıladım öyle mi?

Şimdi bir düşünürmüsün lütfen ben neden ön yargılı yaklaşayım?

Çok enteresan şekillerde yorumlar yapıyorsun, hayırlısı bakalım...

hangisi mesela?Yani yanlış anlaşılıyorsa kötü niyetli yazmıyorum inanın .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangisi mesela?Yani yanlış anlaşılıyorsa kötü niyetli yazmıyorum inanın .

İşte tamda söylemek istediğim, bir önceki yorumunda.

Desen ki "ben öyle söylemek istemedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın"

Sorun kalmayacak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İşte tamda söylemek istediğim, bir önceki yorumunda.

Desen ki "ben öyle söylemek istemedim yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın"

Sorun kalmayacak...

--0 dakika sonra eklendi--

?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

neden hiçbirşey alamıyorum ?Kafamda ne varmış biraz daha net olun!

Siz arabanızı satın ev alın o zaman benim evim var şuan, bu araçlardan birini alacağım .

İhtiyaçlarını belirtmemişsin. Şu lazım, şu lazım diye belirtmemişsin. Yani benim söyleyeceğim seçenek bana hitap eder, sana hitap etmez. O yüzden bir öneri vermeninde bir yararı yok. Sen arabaları neye göre alacağını dahi bilmiyor gibisin buradan bakınca. O yüzden bu kafayla bu arabaları almazsın. Ya başka bir araba alırsın yada kimbilir ne. Net oldu mu?

Arabam ev almaya yetecek kadar para etmiyor, satsamda yeni bir ev alamam. Görgüsüzlük olacak fakat cevap vermek gerek, evet evim var, hemde birden fazla.

Servet Ö. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

İhtiyaçlarını belirtmemişsin. Şu lazım, şu lazım diye belirtmemişsin. Yani benim söyleyeceğim seçenek bana hitap eder, sana hitap etmez. O yüzden bir öneri vermeninde bir yararı yok. Sen arabaları neye göre alacağını dahi bilmiyor gibisin buradan bakınca. O yüzden bu kafayla bu arabaları almazsın. Ya başka bir araba alırsın yada kimbilir ne. Net oldu mu?

Arabam ev almaya yetecek kadar para etmiyor, satsamda yeni bir ev alamam. Görgüsüzlük olacak fakat cevap vermek gerek, evet evim var, hemde birden fazla.

lazım olan birşey yok  ben kullanıcı yorumlarını sordum ve neden tercih edeceklerini .Siz tercihinizi yazıp nedeniyle açıklasaydınız ben değerlendirirdim onu..Evi tercih etseydim oraya birde "ev" seçeneği eklerdim sizde evin birini satıp bi GT alın bence .

Görüşürüz bakalım alıyor muyuz alamıyor muyuz?

--41 dakika sonra eklendi--
4 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Fark etmez, aynı anemik motor. 

--1 dakika sonra eklendi--

Tabii ikinci elde biraz da karşına çıkan aracın dirilik ve fiyat durumu karar verdirici olabilir.

BMW'de kal her halükarda...

Cem Abi 418i olursa yazılım yaptırmayı düşünüyorum ilk önceliğim GT tabi ama 418i gran coupe  olasılığıda var tabiki .Daha önce 418 i test etmiştim perfomans mükemmel değil ama gerçekten üzmüyor beni tatmin etmişti mesela mondeo 1.5 eb den daha performanslı  geldi..Simdi soracağım şu Cem Abi yazılımla biraz daha iyi sonuçlar alabilir miyiz ?Gönül 420 d istiyor ama fiyatları biraz daha yüksek ,birde 4 serisini uzun zamandır takip ediyorum hiç değer kaybetmiyor mesela 520i 0 km 4 serisinden pahalı ama 2.elde 4 serisi daha değerli.

Lastik işi kesinlikle petlas abi geçen komşumla konuştum bu sene petlas aldı bu zamana kadar goodyear ultragrip 8 kullanıyordu ya dedi goodyeara boşuna o kadar para vermişim petlasın performansını daha çok beğendim kar buz perfomansı süper dedi .Bunlar komşumun cümlesi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

lazım olan birşey yok  ben kullanıcı yorumlarını sordum ve neden tercih edeceklerini .Siz tercihinizi yazıp nedeniyle açıklasaydınız ben değerlendirirdim onu..Evi tercih etseydim oraya birde "ev" seçeneği eklerdim sizde evin birini satıp bi GT alın bence .

Görüşürüz bakalım alıyor muyuz alamıyor muyuz?

Yahu sen bizi mi değerlendiriyorsun nedir? Siz söyleyin ben değerlendiririm falan ? :):):)

Al canım istediğini banane ki? Ama komik olma. İnsanlarla da gereksiz muhabbete girme, özellikle benle. Gerek yok.

--3 dakika sonra eklendi--

Senin paşa gönlünü eğlendirecek değiliz, git ne alıyorsan al. Gereksiz gereksiz konuşupta zamanımızı çalma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Yahu sen bizi mi değerlendiriyorsun nedir? Siz söyleyin ben değerlendiririm falan ? :):):)

Al canım istediğini banane ki? Ama komik olma. İnsanlarla da gereksiz muhabbete girme, özellikle benle. Gerek yok.

muhabbete giren sizsiniz konuyu boşverip geçebilirdiniz ben fikir alıyorum arkadaşlardan araçlar hakkındaki düşünceleri veya kullanıcı yorumları sizin hoşunuza gitmediyse konunun içine girmezsiniz olur biter...Ben fikirleri değerlendiriyorum sen fikir sunmak istemezsen boşverip geçersin

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Bekir B. yazdı:

Beğeni beklenti imkan doğrultusunda tercih yapılmalı, ben sürüş keyfi açısından ( kendi keyfim) bmw derim,

ilk önceliğim sürüş keyfi zaten focustan sonra en iyi sürüş zevkini bmw de aldım daha fazlasını hatta.Fikirleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

muhabbete giren sizsiniz konuyu boşverip geçebilirdiniz ben fikir alıyorum arkadaşlardan araçlar hakkındaki düşünceleri veya kullanıcı yorumları sizin hoşunuza gitmediyse konunun içine girmezsiniz olur biter...Ben fikirleri değerlendiriyorum sen fikir sunmak istemezsen boşverip geçersin

İlk defa canı gönülden katıldım, haklısın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.