Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Castrol Ford Team Türkiye Şampiyonluk Kutlaması

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Türkiye’nin en uzun ömürlü ralli takımı olan ve resmi fabrika takımı olarak kurulduğu 1998 yılından bu yana sportif faaliyetlerini aralıksız olarak başarıyla sürdürüp, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda projeye imza atan Castrol Ford Team Türkiye, Ralli Takımlar Şampiyonluğunu dün düzenlenen özel bir gecede kutladı.

Bol sponsorlu bir geceydi :zha:Bir kez daha teşekkür edelim, onlar olmasa bu başarılar zor yaşanırdı gerçekten, özellikle motor sporlarına ilgi bu kadar azken.  

6.kez üst üste kazanmanın mutluluğu ve gelecek başarı planlarından bahsedildi.

2017’den itibaren Avrupa Ralli Şampiyonasına odaklanacak olan Castrol Ford Team Türkiye, Murat Bostancı-Onur Vatansever ile Ford EcoBoost 1.6L turbo beslemeli motora sahip, 4 tekerlekten çekişli R5 otomobilleriyle ERC sınıfında mücadele edecek. Takımın diğer pilotları 1.0 Fox EcoBoost 998cc motora sahip R2T araçlarıyla ERC3, yani iki çeker kategorisinde dönüşümlü olarak Türkiye’yi temsil edecekler. Takımlar şampiyonasındaki yeni kurallar ile bu iki kategoride elde edilen dereceler ortak puan olarak ele alınacak ve toplanarak tek bir Avrupa Ralli Takımlar Şampiyonu çıkacak. Halihazırda Avrupa’daki bu uyarlamaya uygun ilk takım olma özelliğini taşıyan CFTT takımı, Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

Castrol Ford Team  1.JPGCastrol Ford Team  2.JPG

Castrol Ford Team  6.JPGCastrol Ford Team  8.JPG

Castrol Ford Team  9.JPGCastrol Ford Team  11.JPG

Ekibin sadece 2016 başarıları

Castrol Ford Team  17.JPGCastrol Ford Team  18.JPG

Sponsorlar plaketlerini aldı :D 

Castrol Ford Team  26.JPG Castrol Ford Team  35.JPG

Şöyle bir de toplu poz var :D 

Castrol Ford Team  52.JPG

Ekibin başarılarının devamını diliyorum :yeah: 

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Castrol Ford Team Türkiye Şampiyonluk Kutlaması olarak değiştirdi

Açıkcası ülkemizde motor sporları kişisel hevesin sözde profesyonelliği ile şekillenirken Ford'un ralli takımı özellikle Serdar Bostancı yönetiminde yıllardır işini ciddiye alanların titiz ve disiplinli çalışması ile göz dolduran, gerçek anlamda profesyonellik izleri taşıyan ve bunun sonucu olarak da başarıyı kucaklayan bir takım.

Bir kez de buradan kutlamak isterim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

...kaçırdığıma üzüldüğüm bir toplantı oldu. Kısmetse seneye diyelim  ....

@Yakup Çağatay bu arada bizim plaket kimde kaldı yahu? 

Bilmiyorum ki :blink: Keşke dün aklımıza geleydi, sorardım :D İletirler er geç sanırım :P 

Kimse kürsüde almadı ama, pas geçtiler sadece 'burada yok, gelemedi' diye.  Zaten plaketler de patır patır kutusunun içine düşüyordu ben sinir oldum vallahi :D Poz vermek için uğraştı insanlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Castrol Ford Team Türkiye Şampiyonluk Kutlaması olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.