Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusumu Daha çok Sevmeye Başladım

Zafer Yusoğlu

Önerilen Mesajlar

Ümidimi kestiğim için sormak da sormadım, bakmakta bakmadım. 15.000 bakımı kaç lira olur dedim polen filtresi ve mazot filtresi falan değişirse 650 civarı dedi. Bu fiyatlar normalmi? Yoksa öpülecek miyim? Şubat ayını hiç sevmiyecem bundan sonra bakım, kasko ve sigorta. Kredi mi çeksem ne yapacağım ben. Ma muyapareeee? ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun asıl başka bir yönü var. Size Corsa veremezler. İkame araç sizin aracınızla aynı şartları taşıması gerek. Başımıza geldi. İkame araç olarak Corsa getirdiler bizde bu aracı istemiyoruz şartları sağlayın dedik yarine jetta geldi. Bilginize...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun asıl başka bir yönü var. Size Corsa veremezler. İkame araç sizin aracınızla aynı şartları taşıması gerek. Başımıza geldi. İkame araç olarak Corsa getirdiler bizde bu aracı istemiyoruz şartları sağlayın dedik yarine jetta geldi. Bilginize...

Araç yoksa verebilir.

6059fb7f1e71f7189c29f07e00b96143.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaskodan kaskoya değişir, poliçeye bakmak lazım. 2009 da mareayı çarptığımda getzmi ne vericeklerdi sonra küçüksün rent a car sana araba vermiyo dediler. Bende poliçede öyle bişey yazmıyo dedim gene vermediler ama sonradan eklediler. Bide o zaman otomatik vereceksiniz dedem manuel kullanamaz diyince ona tamam diyip megane verdiler bide çeşmeye götürüp getirdiler :) yani poliçenin farkında olmak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.