Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bende Lpg'lendim.

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Önder Kaya yazdı:

Bende yaptırmak istiyorum hele benzin 6 tl ye yakinlasmisken ama sorun çıkarır diye gözüm yemiyor butceme uyan atiker obd sistem 1550 tl gördüm nette, tabi bi de usta önemli, Eskişehir'de işinin ehli yok

Ankara'ya gelin Eskişehir yakın ne de olsa ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yaptırmak istiyorum hele benzin 6 tl ye yakinlasmisken ama sorun çıkarır diye gözüm yemiyor butceme uyan atiker obd sistem 1550 tl gördüm nette, tabi bi de usta önemli, Eskişehir'de işinin ehli yok

Bende ayni sekilde bucuk sene taktirmadim simdi atiker gold taktirdim daha once taktirsaymisim diyorum.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar dolum ağzıyla ilgili yönetmelik henüz kabul edilmedi, MMO tampona yapılacak dolum ağızları için karşı atağa geçip tehlikeli olacağı konusunda itiraz etmiş(Adana Atiker Genel Müdürü İle konuşmamızdan alıntıdır). Bence doğrusu da bu, dolum ağzının montajlandığı yerden bir çarpma anında tehlike büyük olabilir. Bende yeni LPG'yi taktırdım ve cumartesi günü muayeneye girdim herhangi bir sıkıntı yaşamadan geçtim. Saygılar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Önder Kaya yazdı:

övmek gibi olmasın taktırdığım yer istanbulda en çok montaj yapan firmalardan. şehirdışından gelen oluyormuş hatta  antalyadan gelen varmış. tek sorun muayeneyi istanbulda yaptırmanız gerekli. candan otogaz.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan erden yazdı:

övmek gibi olmasın taktırdığım yer istanbulda en çok montaj yapan firmalardan. şehirdışından gelen çok oluyormuş hatta ben ordayken antalyadan gelen vardı. tek sorun muayeneyi istanbulda yaptırmanız gerekli. candan otogaz.

hayırlı olsun bu kadar zamdan sonra benzinli araba binmek mantık işi değil zaten iyi yapmışsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Serkan erden yazdı:

ses konusunda sıkıntı brc ile ilgili duydum.

Doğrudur, bende geçen yıl Brc montajı yaptırdım tek şikayetim bu yönde. Her bakıma gittiğimde de belirtiyorum ama ustalar her seferinde sesli çalışmasının düzgün ve sorunsuz çalıştığı anlamına geldiğini söylüyorlar. Onun haricinde bir sıkıntısı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur, bende geçen yıl Brc montajı yaptırdım tek şikayetim bu yönde. Her bakıma gittiğimde de belirtiyorum ama ustalar her seferinde sesli çalışmasının düzgün ve sorunsuz çalıştığı anlamına geldiğini söylüyorlar. Onun haricinde bir sıkıntısı yok.

Ben de BRC taktırdım da ses derken nasıl bi ses geliyor acaba? Hiç dikkatimi çekmedi de :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Muhammed E. yazdı:

Ben de BRC taktırdım da ses derken nasıl bi ses geliyor acaba? Hiç dikkatimi çekmedi de :)

dikkatini çekmediyse hiç kurcalama,Çok ünlü bir çin atasözü derki -Çalışıyorsa pırkalama:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Serkan erden yazdı:

övmek gibi olmasın taktırdığım yer istanbulda en çok montaj yapan firmalardan. şehirdışından gelen oluyormuş hatta  antalyadan gelen varmış. tek sorun muayeneyi istanbulda yaptırmanız gerekli. candan otogaz.

Serkan bey istanbul olabilir önemli olan sıkıntı yasamayayim ben pimpirikli nasipli adamım o yüzden yapılan işçilik ve verim alabilmem çok önemli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Önder Kaya yazdı:

Serkan bey istanbul olabilir önemli olan sıkıntı yasamayayim ben pimpirikli nasipli adamım o yüzden yapılan işçilik ve verim alabilmem çok önemli

bende sizin gibiyim,bu yüzden montaj esnasında aracın başında bekledim. ne yapıyorlar hep izledim. işçilikleride gayet güzel oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.01.2017 - 13:09 tarihinde, Ahmet Kara yazdı:

21 saat önce, Muhammed E. yazdı:

brc'nin lpg enjektörleri biraz daha sesli çalışıyor(diğer markaları bilmiyorum), kaputu açıp araç çalışırken lpg anahtarını açıp kapatırsanız motorun benzinle ve lpg ile çalışması aradaki ses farkını hissedersiniz. ben ses konusunda biraz hassas olduğum için tek şikayetimim bu yönde olduğunu belirtmek istedim sadece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.