Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bende Lpg'lendim.

Serkan erden

Önerilen Mesajlar

merhabalar; cumartesi günü itibariyle aracıma lpg taktırdım. lovato obd sistem montajı yapıldı. 30-40 km'lik deneyimlerim olumlu. benzinle arasında bir fark hissetmedim,hatta ivmelenmesi biraz daha iyi geldi. inşallah sıkıntısız uzun süre binerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, İlhan Yalçın yazdı:

Ooo emoji2.png bakin o iyiymis ben de atiker taktirdim 1 ay once

hayırlı olsun. bende atiker gold taktıracaktım,son anda vazgeçtim. grand modeli çıkmış ama satan yok ellerindeki Goldları bitiriyorlar galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Serkan erden yazdı:

enjektörlerde sıkıntı çıkıyor,bu sebeble grand modeli çıkarttılar. dendi. yeni sistemde romano marka enjektör kullanılmış,onuda henüz satmıyorlar.

ben taktırmayı düşünürken lavatoların sesli çalıştığını duymuştum hatta bi serviste takılı vardı fiesta bariz ses farkı vardı umarım sizinkinde yoktur. bide lpg göstergesini ve dolum ucunu nereye monte ettirdiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

ben taktırmayı düşünürken lavatoların sesli çalıştığını duymuştum hatta bi serviste takılı vardı fiesta bariz ses farkı vardı umarım sizinkinde yoktur. bide lpg göstergesini ve dolum ucunu nereye monte ettirdiniz?

Benim aracım da lpg li lpg göstergesi obd nin bağlandığı far anahtarı altındaki açılan gözün içine monte edilmiş tavsiye ederim hem saklı çok göze batmıyor hemde araçta harici biyer delinmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

ses konusunda sıkıntı brc ile ilgili duydum. lovato ile ilgili duymadım, bendede ses yok. dolum kısmını  tampon içi yaptım,deldirmeye gönlüm razı olmadı. inşaallah muayenede sıkıntı çıkmaz.

--1 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Mustafa Karaaslan yazdı:

Benim aracım da lpg li lpg göstergesi obd nin bağlandığı far anahtarı altındaki açılan gözün içine monte edilmiş tavsiye ederim hem saklı çok göze batmıyor hemde araçta harici biyer delinmiyor.

göstergeyi bende  açılan kısmın yan tarafına koydurttum, göze çarpmıyor,hemde her zaman gözüm üzerinde olsun istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Serkan erden yazdı:

ses konusunda sıkıntı brc ile ilgili duydum. lovato ile ilgili duymadım, bendede ses yok. dolum kısmını  tampon içi yaptım,deldirmeye gönlüm razı olmadı. inşaallah muayenede sıkıntı çıkmaz.

--1 dakika sonra eklendi--

göstergeyi bende  açılan kısmın yan tarafına koydurttum, göze çarpmıyor,hemde her zaman gözüm üzerinde olsun istedim.

senin lpg dolum ağzı değişebilir.Son yönetmelikte lpg dolum ağzı yada benzin dolum kapağı yanına yada tampona yandan olacak diye yazıyordu. sebebi lpg dolum yaparken aracın altına eğilme olmasın diye

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Osman Türkol yazdı:

senin lpg dolum ağzı değişebilir.Son yönetmelikte lpg dolum ağzı yada benzin dolum kapağı yanına yada tampona yandan olacak diye yazıyordu. sebebi lpg dolum yaparken aracın altına eğilme olmasın diye

montaj yaptırdığım yere sordum. henüz kanunlaşmamış, şu anda sorun yok dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.