Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Merceksiz Far'a Beyaz Ampul

Önerilen Mesajlar

22 Ocak 2017 - 00:08 tarihinde, Murat Sarıçam yazdı:

Evet okudum @Yakup Çağatay. Attığınız ürün sanki tam olarak beyaz değil gibi geldi bana. 

--0 dakika sonra eklendi--

@Esat A. Neden far açıkken aracı çalıştırmayın dediniz?

Hocam ampülün ömrünü kısaltıyo demişti birkaç usta, Araç çalışır durumdayken farı açmak iyidir :) kolçak ben kendi aracıma vidasız aldım siyah deri içi süvet gibi gayet memnunum istediğimde çıkartıyorumda :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

iyi akşamlar arkadaşlar bu ampul konusunu bende düşünüyorum.15gün kadar önce gece yolculuğu yaptım.özellikle siyah asfaltta sanki hiç aydınlatma yok gibi hisse kapıldım ve baya zorlandım diyebilirim.yıllar önce (yaklaşık 8 yıl kadar)doğan sl aracıma  Ankara da elektrikçi olan bir arkadaş osram marka  bir ampul takmış ve bayağı bir rahatlamıştım(% 130 gibi bir yazı vardı kutusunda tamda emin değilim).normal havada hafif beyazımsı yanıyor yağmurda biraz sarı gibi görünüyordu.önümüzdeki hafta yine 500 km kadar bir gece yolcuğu yapacağım malum hava şartlarıda yağışlı olacak gibi nasıl bir ampul tavsiye edersiniz.tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

evet arkadaşlar focus 3 aracıma led ampul takmayı düşünüyordum.Ankara da elektrikçi bir akrabanın yanına gittim.led xenon takmak istiyorum dedim.kendisi yıllardır bu işi yapıyor abi led takmaya gerek yok.hem yuvalarda tam oturmuyor ayrıca öyle ahım şahım bir fark olmaz ayrıca yağmurlu havalarda çok bir etkisi olmaz en iyisi orijinal halogen ampul takmak lazım dedi.kendisi GE Megalight ultra+130 12 v 55 w 58520 xnu ampul iyidir hem orijinal olur dedi far ayarlarına baktı odaklama ayarsız dedi ayarladı ampulleri değiştirdi gerçekten görüş baya fark etti.tabi yağmurlu havada nasıl olur bilemiyorum genel olarak memnun kaldım diyebilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎8‎.‎02‎.‎2018 - 22:05 tarihinde, Alparslan Özaslan yazdı:

evet arkadaşlar focus 3 aracıma led ampul takmayı düşünüyordum.Ankara da elektrikçi bir akrabanın yanına gittim.led xenon takmak istiyorum dedim.kendisi yıllardır bu işi yapıyor abi led takmaya gerek yok.hem yuvalarda tam oturmuyor ayrıca öyle ahım şahım bir fark olmaz ayrıca yağmurlu havalarda çok bir etkisi olmaz en iyisi orijinal halogen ampul takmak lazım dedi.kendisi GE Megalight ultra+130 12 v 55 w 58520 xnu ampul iyidir hem orijinal olur dedi far ayarlarına baktı odaklama ayarsız dedi ayarladı ampulleri değiştirdi gerçekten görüş baya fark etti.tabi yağmurlu havada nasıl olur bilemiyorum genel olarak memnun kaldım diyebilirim.

27750051_10156275525347834_7078656324485641786_n.jpg

27972225_10156275526192834_3373663411924910001_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.