Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Takım Elbise Kuralları - Nasıl Giyilir?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yakup Ç. A., başlığı Takım Elbise Kuralları - Nasıl Giyilir? olarak değiştirdi

Bilgi bilgidir. Ben Lise kıyafeti olarak giymiştim. Bir de mecburen kendi düğünümde. Onun dışında hiç giymedim. Herhalde zorunda kalmadıktan sonra giymem de. Ama en sempatik olan takım elbise tarzı herhalde şu olsa gerek :)

20.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mecbur olmadıkça veya yılların alışkanlığı haline gelmedikçe tercih edilen veya edilecek bir şey değil bence.

Ama şu an aktif giyebildiğim, en azından içine sığma ihtimalim olan tek takım elbisemi Altınyıldız'dan aldıydım, adamın karşımda pantolunu çarşı poşeti gibin büzüp sonra sirkeleyerek belirttiği üzere ütü gerektirmemesi büyük nimet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mertcan Çelik yazdı:

adamın karşımda pantolunu çarşı poşeti gibin büzüp sonra sirkeleyerek belirttiği üzere ütü gerektirmemesi büyük nimet.

Benim de kravatlar büyük problemdi. Her sene iki tane alırdık. Bağlamayı bilmediğim için komşumuz polis amcaya bağlatırdım. Birini birinci dönem diğerini ikinci dönem takardım. Ki hala beceremiyorum bağlamayı. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Benim de kravatlar büyük problemdi. Her sene iki tane alırdık. Bağlamayı bilmediğim için komşumuz polis amcaya bağlatırdım. Birini birinci dönem diğerini ikinci dönem takardım. Ki hala beceremiyorum bağlamayı. :P

SÜrekli pederi veya abimi bekleyecek ya da onlardan isteyecek sabrım olmadığından ben öğrenmiştim onu orta-2'de miydi orta 1'de miydi neydi. Üçgen bağlama neyim vardı da çok umrumda olmadı açıkçası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Liseye başlarken okulun kravatını kuzene bağlatmıştım, lise 4'ün ikinci dönemine kadar aynı kravatı kullandım [emoji1][emoji1]

O dönem yıllardır kavga görmemiş okulda kavga çıktı o hengamede de benim kravat gitti tabi,kalan bir kaç ayı kravatsız tamamlamıştım [emoji1]

Şuan da iş yerinde giymem gerek ama bir türlü ısınamadım böyle giyinmeye,gömlek kravat pantolon hepsi ayrı telden giyiniyorum [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takım elbise giymeyi çok severim.. Ama sadece işte.. İş dışında çok tercih etmem.. Giydiğim zaman çok özenerek giyerim, kurallarına da dikkat ederim.

Kravat konusunda eski tip kalınları ve ip gibi incecik olanları hiç sevmem.. Şu an heryerde bulunan orta incelikte olanlar gayet hoş. Düğümü tam üçgen olan bağlama şeklini de sevmiyorum. Lise bebesi gibi oluyor. Windsor denilen tek düğüm, ortasında hafif vadi şeklinde bir büküm bırakınca da inanılmaz şık oluyor..

Benim bağladığım aynen böyle oluyor:

cea6b875a2a9d90d2fc4ed1e42e20847.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Alperen G. yazdı:

Takım elbise giymeyi çok severim.. Ama sadece işte.. İş dışında çok tercih etmem.. Giydiğim zaman çok özenerek giyerim, kurallarına da dikkat ederim.

Kravat konusunda eski tip kalınları ve ip gibi incecik olanları hiç sevmem.. Şu an heryerde bulunan orta incelikte olanlar gayet hoş. Düğümü tam üçgen olan bağlama şeklini de sevmiyorum. Lise bebesi gibi oluyor. Windsor denilen tek düğüm, ortasında hafif vadi şeklinde bir büküm bırakınca da inanılmaz şık oluyor..

Benim bağladığım aynen böyle oluyor:

cea6b875a2a9d90d2fc4ed1e42e20847.jpg

Ayrı dünyaların insanlarıyız biz seninle. Takım elbise, saat... tek ortak yanımız "kürek" heralde.:smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.