Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus iii Hangi Paket Model Almalıyım?

YasinDemirsoy

Önerilen Mesajlar

:) https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2015-focus-1.6-ti-vct-style-hatasiz-380148569/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Yorumunuzu öğrenebilirmiyim. Tek sorunu sağ arka çamurlukta parça lokal boya varmış

YasinDemirsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben son kez fikrimi yazayım :) Çünkü bundan sonrası sadece benim zevkime girecek :D 

Siz az km olsun dediğiniz hep 50K altı kontrol ettim araçları. Araçları seçme sıralamasını da mümkün mertebe 58K fiyat için uygun şekilde anlatmaya çalıştım.

Ben olsam öncelik Makyajlı dizel veya ecoboost hadi olmadı çok düşük km dolu donanımsa klasik benzinli bunlar yok diyelim ki yukarda dediğim oldukça nadirler. Makyajsız versiyonda dizel ve ecoboost en az style öneririm. 

Bundan sonrası için araçları araştırmak gerekir, ilanlara bakarak bunu al diyemem ben çünkü kimseye tanımıyorum ve güvenmiyorum bakmadan :D 

Şimdiden hayırlı olsun, diğer yazacak olan arkadaşlarımızı da beklemenizi öneririm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, YasinDemirsoy yazdı:

:) Teşekkür ederim. Bir an önce Ford a binmek istiyorum, İnsaAllah hata yapmam.

Yasin çok acele etmemeni ve mümkünse titanium donanımlı almanı tavsiye ederim.

İstanbul'da ki Ford plazaların ellerindeki araçları bir sorgularsan aradığın kriterlerde varsa bizde tanıdıklarımızı devreye sokarız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence en güzel dizel style yada titanyum bulmak.Eğer büyük şehirdeyseniz benzin sizi üzer,en rahatı dizel,lpg falan uğraşma derdi olmadan güzel ivmelenmeyle sizi tatmin eder.Style paket alınırsa bi navigasyonla titanyum hissi verebilir(benim açımdan)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.