Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Performans Egzosu

Emre ÇaLık

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Ben bu egzoz işlerini oldum olası sevmiyorum. Görsel olarak takmanın dışında o vanalı dedikleri kulakları cırmalayan aptal işi şeyleri yaptıranlara akıl sır erdiremiyorum. Yani ilgi çekeceksin diye beşikte uyuyan çocuğun günahı ne be kardeşim. Yıl 2017 adamın altında 90 mdel şahin,içinde 6-7 bin TL'lik tesisat farlarda 1Bin TL'lik xenon, arakada vanalı egzoz(ekzos,ekzoz,egzos'da olabilir.) :) ... Kusura bakmayın ama bu gibi insanların takındığı tavır bana "Serengeti"yi hatırlatıyor.!!! (Söz meclisten dışarı yapan insanlar benim kastım)

Berat abi bende aşırı sese karşıyım. Dediğin gibi herkesın çocuğu, hastası yaşlısı var. Ben görüntü olarak takıcam, çevreye aşırı derecede ses çıkarcak egsozlardan degil? dediğim gıbı sadece son susturuyucu söküp yerıne bunu taktırmak. Fazla ses yok çevreme rahatsızlık vermek istemiyorum ayrıca kafa ütüler çok, daha önceki araçlarımda denedım aşırı ses vermiyo test edildi onaylandı :yeah:

--2 dakika sonra eklendi--
39 dakika önce, Gökhan Tekin yazdı:

Valla Emre Çalık kardeşime verilen tepki hiç hoş değil. Bu tepkileri gördükçe insan çekiniyor açıkçası yazmaya. Yani cevap vermek istemeyen varsa yazmaz olur biter. Forumda yeni olmak, bilmemek, kendini anlatamamak suç mu acaba? Ayrıca Kasım Bey kullandığınız yapıcı dil için bir forum üyesi olarak teşekkür ederim. 

Teşekkür ederim gökhan abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre sana durumu daha iyi anlaman icin ornek veriyorum ve olay yerinden uzaklasiyorum.

Ben eca marka bir musluk aldim eve tesisatci cagirdim fakat lavaboya sigmaz boru capi uygun degil diyip takmadi yada isine gelmedi. Acaba beni mi salladi. Basina gelen var mi? Muteahitin taktigi muslugu sokup bunu takmayi dusunuyorum.

Simdi bu soruya ciddi ciddi bir cevap ver. Cevap verdikten sonra hic benden cevap beklemeden senin ilk yazdigin soruya verdigim ilk cevabi oku. Sonra de ki Servet sen haksizlik yapiyorsun bana ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Emre'cim, sana sorulan sorulara tekrar bakabilir misin? Orada sana cahil vs denmedi :) 

Real marka olması yetersiz bunun modeli nedir dendi ek olarak aracının motoru soruldu ki profil kısmında da net bir bilgi vermemişsin. :) 

Ek olarak egzoz'un uyması için çap değerlerine bakman gerektiği iletilmiş. Aslen burada teknik olarak bilgi vermeme gibi bir durum söz konusu değil. 

:)

Yakup abi egsozun modeli performans egzosu olarak geçiyor günümüzde. Bu egsoz hakkında fazla bılğım yok, aşırı ses çıkarmayan türünden ? tamam bilğilerı eksik vermiş olabılırım ama, bana verilen cevabın tavırı yanlış. Arınıza yeni katıldım bilğileri eksik girmiş olabılırım kusura bakma ?

--27 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Servet Ö. yazdı:

Emre sana durumu daha iyi anlaman icin ornek veriyorum ve olay yerinden uzaklasiyorum.

Ben eca marka bir musluk aldim eve tesisatci cagirdim fakat lavaboya sigmaz boru capi uygun degil diyip takmadi yada isine gelmedi. Acaba beni mi salladi. Basina gelen var mi? Muteahitin taktigi muslugu sokup bunu takmayi dusunuyorum.

Simdi bu soruya ciddi ciddi bir cevap ver. Cevap verdikten sonra hic benden cevap beklemeden senin ilk yazdigin soruya verdigim ilk cevabi oku. Sonra de ki Servet sen haksizlik yapiyorsun bana ;)

18.01.2017 - 01:10 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Eksozun markası ne öyle? Tayland malı galiba bu bi o sitelerde çıkıyor. Modeli ne? Özellikleri ne?

Araba ne, motor ne kaç model?

Sanki dersin gece gündüz Real marka eksoz değiştiriyoruz biz? Biz nereden bilelim yahu? Ebatları ve giriş çıkış çapı uygunsa takarsın, değilse takamazsın. Bu bukadar basit. Bize ne sorduğunu bile anlamadım açıkcası.

Güzel abim herkesin bildiği bir konu vardır mutlaka. Senin verdiğin örnekten gidelim ben bu konu hakkımda bilğim yoksa cevap vermeye gerek duymam çünkü bu konu hakkında bılğim yok çünkü daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamışım yada o musluğu takmamışım. (Bu arada tesisatcıyım abi ? bütün musluk bataryaları şekli farklılık olabılır ama standartdır.)Gelelim benim konuya sende daha önce belki bu tarz egsoz takmamışın araçlarına o yuzden biraz anlamakta güçlük çekebilirsin. Ya da benim anlatım şeklim yanlıştır inkar etmiyorum, Ama verdiğin cevap çok itici bir tavır geldı bana ve bazılarına, benim sinir olduğum konu şu; bana verdiğin tavır şeklin ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5979a9e1bc04bdb947aade8917918de5.jpg

47621ffd471e61f11ce2ac2f9d9e56c5.jpg

Hangisi?

[emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Volkan Ö. yazdı:

5979a9e1bc04bdb947aade8917918de5.jpg

47621ffd471e61f11ce2ac2f9d9e56c5.jpg

Hangisi?

emoji2.png

Piyasada eca marka tazzikli musluk diye biliniyor. Ama aşırı tazzikli değil. Ben aşırı tazzikli olanlara karşıyım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Piyasada eca marka tazzikli musluk diye biliniyor. Ama aşırı tazzikli değil. Ben aşırı tazzikli olanlara karşıyım.

Sen resmini çek takacağım yerinde resmini çek üç kısmında filitre var. O bozuktur fotodan anlarım. ECA iyi bir markadır. Olmazsa gelir ben takarım. Çay ısmarlarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Emre ÇaLık yazdı:

Güzel abim herkesin bildiği bir konu vardır mutlaka. Senin verdiğin örnekten gidelim ben bu konu hakkımda bilğim yoksa cevap vermeye gerek duymam çünkü bu konu hakkında bılğim yok çünkü daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamışım yada o musluğu takmamışım. (Bu arada tesisatcıyım abi ? bütün musluk bataryaları şekli farklılık olabılır ama standartdır.)Gelelim benim konuya sende daha önce belki bu tarz egsoz takmamışın araçlarına o yuzden biraz anlamakta güçlük çekebilirsin. Ya da benim anlatım şeklim yanlıştır inkar etmiyorum, Ama verdiğin cevap çok itici bir tavır geldı bana ve bazılarına, benim sinir olduğum konu şu; bana verdiğin tavır şeklin ?

Hiçbir detay ve özellik vermeden sorduğun soruya sana yardımcı olmak adına detay istemem, bu bukadar az detayla bizi nostradamus yerine koyup hiç bilinmedik tayvan malı bir egsozu kafada kayal edip yine motoru ve özelliklerini söylemediğin arabana nasıl takacağını sorduğun için seni ayıplayarak cevap verdim. Eğer haksız bir yaklaşım olduğunu düşünüyorsan elvis çoktan binayı terk etmiş der işime gücüme bakarım ;)

Sen bence hiç vakit kaybeymeden başka bir egsozcu bul ve oluyorsa taktır, olmuyorsa uğraşma. Bazen çok fazla şaapmamak lazım.

Not: Şuradan bakarsın neyi takıp neyi takmadığıma.

--0 dakika sonra eklendi--
4 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Sen resmini çek takacağım yerinde resmini çek üç kısmında filitre var. O bozuktur fotodan anlarım. ECA iyi bir markadır. Olması gelir ben takarım. Çay ısmarlarsın.

Ya güzel abim sen gel musluk her türlü olur, çay içer muhabbet ederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Hiçbir detay ve özellik vermeden sorduğun soruya sana yardımcı olmak adına detay istemem, bu bukadar az detayla bizi nostradamus yerine koyup hiç bilinmedik tayvan malı bir egsozu kafada kayal edip yine motoru ve özelliklerini söylemediğin arabana nasıl takacağını sorduğun için seni ayıplayarak cevap verdim. Eğer haksız bir yaklaşım olduğunu düşünüyorsan elvis çoktan binayı terk etmiş der işime gücüme bakarım ;)

Sen bence hiç vakit kaybeymeden başka bir egsozcu bul ve oluyorsa taktır, olmuyorsa uğraşma. Bazen çok fazla şaapmamak lazım.

Not: Şuradan bakarsın neyi takıp neyi takmadığıma.

--0 dakika sonra eklendi--

Ya güzel abim sen gel musluk her türlü olur, çay içer muhabbet ederiz.

Servet abi hayallerini gerçekleştirirsin inşallah. Bugunde gezdim eksozcuları ama olmaz dediler. Sebebi ise eksozun boyu büyük oldugu için takılacagı yerı sıgmıyormuş. Bende dedim focus 1'e takan nasıl takıyor dıye. Egsozcunun cevabı focus 1lerin son susturuyucusu küçük olduğu için, senin eksoz olmaz dedi. Bu araca uyan performans eksozları daha küçük takılması gerekiyor deyince vazgeçtim takmıyorum. 

Screenshot_2017-01-20-19-48-14.jpg

Screenshot_2017-01-20-19-48-29.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.