Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Performans Egzosu

Emre ÇaLık

Önerilen Mesajlar

Selamın aleyküm abilerım kardeşlerim aranıza yeni katıldım konuyu doğru açmışımdır inşallah. Sorum şu focus 1 aracıma REAL MARKA 2.el egzoz aldım. Egzozun boyu buyuk oldugu için egzozcu takmadı yada işine gelmedı. Böyle bir durumla karşılaşan oldumu? Orjınal son susturuyucu söküp yerıne bunu takcaktım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Forum Yardımı > Focus Club Tr > Resim Ekleme kategorisinden Mk1- Modifiye > Focus I > Ford Garajı > Mk1- Mekanik & Motor kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Emre ÇaLık yazdı:

Nasıl göstercem abi ben bu konuyu ?

Eksozun markası ne öyle? Tayland malı galiba bu bi o sitelerde çıkıyor. Modeli ne? Özellikleri ne?

Araba ne, motor ne kaç model?

Sanki dersin gece gündüz Real marka eksoz değiştiriyoruz biz? Biz nereden bilelim yahu? Ebatları ve giriş çıkış çapı uygunsa takarsın, değilse takamazsın. Bu bukadar basit. Bize ne sorduğunu bile anlamadım açıkcası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Emre ÇaLık yazdı:

Selamın aleyküm abilerım kardeşlerim aranıza yeni katıldım

horoz kentli, 20 numaralı plakasına kurban olduğum :) canım kardeşim ilk olarak hoşgeldin.

forum kuralı gereği ilk olarak kendini https://www.focusclubtr.com/topic/13426-tanışma/#comment-396096  ilgili konuda bir tanıtırsan iyi olur. seni , arabanı ilk olarak bi tanıyalım. nesin necisin ne değilsin :rolleyes: değil mi?

bu forum inan bana bulabileceğin en iyi forumlardan biri.benimde mazim daha bir yıl olmamasına rağmen insan burada aile ortamını bulabildiği gibi aklındaki soru ve sorunları en uzman ağızlardan cevap bulabiliyor.inanıyorum ki bizimden senden öğreneceğimiz şeyler vardır.

sonuçta burası bir topluluk ve kendine göre bir düzen ve intizamı var.

bizlere kızma darılma tekrardan hoş geldin iyi forumlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kasım abi hoşbuldum. Abi ben açıkçası yeni öğreniyorum forumla alakalı fazla bilgim yok kusura bakmayın. En kısa zamanda tanıtıyorum kendimi 

--3 dakika sonra eklendi--

Eyvallah Servet abi bir daha bişey sormam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Emre ÇaLık yazdı:

Kasım abi hoşbuldum. Abi ben açıkçası yeni öğreniyorum forumla alakalı fazla bilgim yok kusura bakmayın. En kısa zamanda tanıtıyorum kendimi 

--3 dakika sonra eklendi--

Eyvallah Servet abi bir daha bişey sormam.

Sadece soru sormak için soracaksan sorma bencede, ama cidden birşeylere katılmak istiyorsan seni tutmak ne haddime.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Emre Çalık kardeşime verilen tepki hiç hoş değil. Bu tepkileri gördükçe insan çekiniyor açıkçası yazmaya. Yani cevap vermek istemeyen varsa yazmaz olur biter. Forumda yeni olmak, bilmemek, kendini anlatamamak suç mu acaba? Ayrıca Kasım Bey kullandığınız yapıcı dil için bir forum üyesi olarak teşekkür ederim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gökhan Tekin yazdı:

Valla Emre Çalık kardeşime verilen tepki hiç hoş değil. Bu tepkileri gördükçe insan çekiniyor açıkçası yazmaya. Yani cevap vermek istemeyen varsa yazmaz olur biter. Forumda yeni olmak, bilmemek, kendini anlatamamak suç mu acaba? Ayrıca Kasım Bey kullandığınız yapıcı dil için bir forum üyesi olarak teşekkür ederim. 

Ben kendi adima konusacak olursam boyle bir soruya verilen en duzgun cevaptir. Ayrica tepki degil bu, anlatsin neymis ogrenelim diye soru sordum. Cok anlasilmaz garip bir soruya yaklasilabilecek en net tavirdi acikcasi. Sen daha soru sormayi bilemiyorsan zaten anlatilan cevabi da alamazsin. Hayat kendini anlatamayanlara birsey katmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu egzoz işlerini oldum olası sevmiyorum. Görsel olarak takmanın dışında o vanalı dedikleri kulakları cırmalayan aptal işi şeyleri yaptıranlara akıl sır erdiremiyorum. Yani ilgi çekeceksin diye beşikte uyuyan çocuğun günahı ne be kardeşim. Yıl 2017 adamın altında 90 mdel şahin,içinde 6-7 bin TL'lik tesisat farlarda 1Bin TL'lik xenon, arakada vanalı egzoz(ekzos,ekzoz,egzos'da olabilir.) :) ... Kusura bakmayın ama bu gibi insanların takındığı tavır bana "Serengeti"yi hatırlatıyor.!!! (Söz meclisten dışarı yapan insanlar benim kastım)

Berat Hasbek tarafından düzenlendi
imla :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servet abi ben oraya ingilizce anlatım yapmadım, gayet açıklıyıcı sekilde anlattım. Merak edenler için de egsozun markasına kadar yazdım (fotoğraf atamadığım için) Abi konuyu anlamadıysan yazmazsın olur biter.! Sonra.. Açıkcası hadı ben egsoz konusunu açtım sen anlayamadın eyvallah. Peki senin verdiğin cevap şekli senin yaşına uyuyor mu?  Burda kimse kimseye cahil yerine koyamaz. Sonra sadece soru sormak için soru sorma demişsin, bu forum herkesın soru görüşü içinde hazırlanmış faydalı bir sayfa. Ben burda bişeyler ögrenmiceksem aracım hakkında, benim burda ne işim var? Herkes birbirlerının fıkırlerı ıle alış veriş içerisinde. Kısacası soruyu anlamadıysan burda tavır yapmaya gerek yok, muhatap olmayada gerek yok.!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Emre ÇaLık yazdı:

Servet abi ben oraya ingilizce anlatım yapmadım, gayet açıklıyıcı sekilde anlattım. Merak edenler için de egsozun markasına kadar yazdım (fotoğraf atamadığım için) Abi konuyu anlamadıysan yazmazsın olur biter.! Sonra.. Açıkcası hadı ben egsoz konusunu açtım sen anlayamadın eyvallah. Peki senin verdiğin cevap şekli senin yaşına uyuyor mu?  Burda kimse kimseye cahil yerine koyamaz. Sonra sadece soru sormak için soru sorma demişsin, bu forum herkesın soru görüşü içinde hazırlanmış faydalı bir sayfa. Ben burda bişeyler ögrenmiceksem aracım hakkında, benim burda ne işim var? Herkes birbirlerının fıkırlerı ıle alış veriş içerisinde. Kısacası soruyu anlamadıysan burda tavır yapmaya gerek yok, muhatap olmayada gerek yok.!

Emre'cim, sana sorulan sorulara tekrar bakabilir misin? Orada sana cahil vs denmedi :) 

Real marka olması yetersiz bunun modeli nedir dendi ek olarak aracının motoru soruldu ki profil kısmında da net bir bilgi vermemişsin. :) 

Ek olarak egzoz'un uyması için çap değerlerine bakman gerektiği iletilmiş. Aslen burada teknik olarak bilgi vermeme gibi bir durum söz konusu değil. 

:) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.