Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tamir Sürecinde Başka Araç Verirler Mi?

Önerilen Mesajlar

Motosiklet sürücüsünün durumu iyi.hatta paketini yerinde teslim etmeye gitti. Sigortası varmış. Ama aracı kullanan anne babası ayrılmış burda okuyan Bir üniversite öğrencisi. Ehliyette yok.Patronunu çağırdım. başka ehliyeti olan bir elemanın ehliyeti üstüne hasar tespit tutanağı hazırladık. Yarın işe gideceğimden çarşamba günü aracı servise vereceğim. 

Sigortacim dosya açıldığı zaman ikame bir araç veririz dedi.

Ama konuyu açtığım başlık değişmiş nedense . Yönetim müstehcenmi buldu acaba?

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ama konuyu açtığım başlık değişmiş nedense . Yönetim müstehcenmi buldu acaba?

Yönetim pozitif ayrımcılık yapmış bile :) 

Alıntı

11- Konu açarken ve/veya mesaj yazarken, konu başlığında(ilk harf hariç) ve/veya mesajın tamamında büyük harf kullanılmayacaktır.

Mesajlarınızda Türkçe yazım kurallarına uyulmalıdır, genel kabul görmüş kısaltmalar dışında kısaltmalar kullanılmayacaktır.

Konu başlığı; konunun içeriğini özetlemelidir. lütfen yardım, acemiyim, acil ve benzeri şekilde olmamalıdır.. Bu tür başlıklarla açılan konuların forumda açık kalmasına izin verilmeyecektir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rize ford servisine arabayı tamir için bir türlü veremedim. Yok kasko işlerine bakan eleman Artvin'e gitti dediler, yarın gelecek dediler gittik servise bu seferde izne ayrıldı pazartesi gelecek dediler. Sanki yetkili servis değil köy kahvesi. Müşteriyi 1hafta  bekletmesi normalmi? Ford a şikayet edecektim ama 1 yaşındaki kızım zatürre olduğundan hastaneye yatırdığım için fazlada uğraşmadım. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.