Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Focus Trend

kadir kural

Önerilen Mesajlar

Otomatik Mesaj

Bu konu, Otomobiller Hakkında > Otomobil Sohbetleri kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim araç trend x 1.6 tdci 15 binde. 2014 ekim üretim, aralık trafiğe çıkış. Boya hata yok Allah'a şükür [emoji120] bu araca göre ben 65 isterim herhalde ;) bence biraz fazla fiyatı. İndirim yaptırın. Trend model ki bide

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama abicim senin araba 15 binde modelde yeni.ben sahibinden.com da .çok araştırdım emsallerini 48-49 bine 60 binde değişeni olmayan araç yok. sizce makul olan fiyat nedir peki ??

Vallaha hocam herkes sahibinden de tutturabildiğine satıyor. O rakamdan koyuyorda acaba kaçı satıyor istediği rakama? İstenen rakamlardan en az 1-2 bin inip öyle düşünün. Şöyle diyeyim size 2012 model, benzinli ve 3-4 parça boyalı araç? Bir de sanırım düz vites? 95 hp 6 ileri şanzuman. Trend model? 50 bine 1.0 ecobustlar var... iyi bakın bence sonra üzülmeyin?

Buyurun bu ilan bir örneği. Hem daha düşük km hem vergi dostu hem dolu hem de daha temiz?

Son fiyat kaçmaz
İlan No: 330807405
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-askerden-titanyum-ford-focus-330807405/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abicim 6 ileri 95 ps dizel araç değişeni yok . sizce nasıl fiyatı ??

--2 dakika sonra eklendi--

abicim bi araba buldum şuan. 2013 trend x 73 binde 95 ps .araçta sadece arka kaput değişmiş 49750 yazmış bunu 48 e almak daha mı mantıklı sizce ?? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.