Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Avrupa ürünü Body Kit Uygulayan Yer Var Mı?

selim şen

Soru

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba,

Avrupa'dan gelen bodykit ne tür bir şey acaba? Görebilirsek belki fikir verebiliriz. Uygulayan nokta derken, montaj yapan yer de lazım sanıyorum.

Buraya baktınız mı? Hepsini ford yetkili servisleri uyguluyor ve hepsi Avrupa'dan geliyor.

http://www.fordaksesuar.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba; 

ford yeni hizmet olarak online aksesuar satıyor. Yalnız ca hiç bir servis te yok. Uygulanmış herhangi bir araç da yok.Net bir cevap alamıyorsun. Body kit görebileceğin bir adres te yok. Fotoğraftakiler, avrupadan alınmış fotoğraflar.   

www.amazon. de bir site de mesela var. Buna benzer web siteleri de var.

benim asıl demek istediğim, maslak atatürk san sitesinde  bmw,audi,seat,golf için body kit getirip, bunları araçlara montajını yapan noktalar var.( yıldız tuning ) gibi..

ben de focus 3 hb için böyle body kit getirtip araca montajını sağlayan bir nokta var mı ??

bu konu da sizlerden rica ediyorum...

teşekkür ederim

image-2948966667.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fotoğraftakinin aynısı istiyorsanız bilemem çünkü OEM bile değil. Bu tür parçaların üretilerine ulaşıp TR'de dist. var mı diye sorabilirsiniz..

Yukarda verdiğim linkteki ürünlerin tamamı OEM ve hepsi siparişle geliyor ki oradaki ürünler TR'de spor paket ile satılan parçalar zaten yani merak ediyorsanız bu şekilde arama yaparak görebilirsiniz ayrıca görseller de birebir aynıdır. Avrupa'dan alınmış değil hepsi aynı araba zaten TR'de ayrıca fotoğraf çekmek neye fayda edecek :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.