Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3.5 iç Aydınlatma Değişim Photon 6000k Beyaz Led Ampul

Önerilen Mesajlar

Bagaj için yatay olan ledlerden alırsanız daha verimli olacaktır. Bu ledleri tavan aydınlatma da kullanıyorum mercekli olduğu için bagaja uygun değil. Ama tavan aydınlatma da süper. Şöyle ki merceklerden dolayı tam ışığın düştüğü yerler (olması gereken) daha aydınlık oluyor.  Akşam seyir esnasında  açtığınız zaman sizi yormuyor.

Benim aracın iç aydınlatma orjinal olarak led zaten iç kısmı değiştirmedim. Şuan ayna altı ve bagaj için düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Benim aracın iç aydınlatma orjinal olarak led zaten iç kısmı değiştirmedim. Şuan ayna altı ve bagaj için düşünüyorum

Anladım. Ayna altı bende olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. Bagajdaki aydınlatmanın o şeffaf kısmı içeriye doğru girdiği için ledin odak merkezi de trimin arkası olacak ve dolayısı ile verimli bir aydınlatma olmayacaktır.

Ben şeffaf kısmın içine samsung modül led koymuştum. Bir seneyi geçti sıkıntı yok.

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Bilgi ekleme.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Benimki geldi. Satıcılar paketin arka kısmının resmini koymuyor fakat orada net olarak bunun iç mekan için olduğu dış mekanda kullanılmayacağı gösterilmiş. 

Fazla parlak oldukları için; plaka, park gibi sürekli açık bölümlere kullanılması yasal değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dış ortam led i lazım olan varsa bi kaç gün önce gördüm, ben bi alıp deneyeceğim, plakalık için kullanılabilir.

https://tr.aliexpress.com/item/Newest-T10-W5W-LED-car-interior-light-cob-cree-marker-lamp-12V-194-501-SMD-bulb/32692106787.html?spm=2114.13010208.99999999.292.rEmTnu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
22.04.2017 - 10:45 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

Cenk abi, bu ampulun 3 yıl ve 5 yıl garantili olmak üzere iki tipi var. Linkteki 3 yıl garantili olanı. 30 TL civarına n11'den alabilirsin.

http://urun.n11.com/ampul/osram-led-w5w-12v-dipsiz-beyaz-led-park-ampulu-beyaz-2880cw-P148564469

Bugün montajını yaptım ama bu Ledler arıza kodu atıyor. Akü kısa devre olarak DTC atmış. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Bugün montajını yaptım ama bu Ledler arıza kodu atıyor. Akü kısa devre olarak DTC atmış. 

gereksiz yere direnç koyup ısınacağına yada başka bi şekilde aracı kandıracağına DTC atsın daha iyi. Bence tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

paket içerisindeki araç içini kurtarıyormu peki bende sipariş edeceğim

--6 dakika sonra eklendi--
04.06.2017 - 20:19 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

kararsız kaldım şimdi arıza lambası yakıyor yazınızı görünce taktırıp tatırmama konusunda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paket içerisindeki araç içini kurtarıyormu peki bende sipariş edeceğim

--6 dakika sonra eklendi-- kararsız kaldım şimdi arıza lambası yakıyor yazınızı görünce taktırıp tatırmama konusunda

Arıza lambası yakmaz sadece araç içine DTC ( hata kodu) atıyor. Orjinal olmayan ampül taktığınız için
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
‎12‎.‎01‎.‎2017 - 22:33 tarihinde, Yiğit Ortak yazdı:

Şahin'e binermiş hissi uyandırdığı

Negüzel olmuş böyle ışıl ışıl güle güle kullanın:)

İlave olarak premium araçlarda bile iç aydınlatma 6000K ışık yerine daha çok 3000-3500K gün ışığına yakın tonlar kullanılmaktadır.

Bu nedenle Şahine biniyomuş hissi yaratmasın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
konuyu acan arkadas muhtemelen buralarda degil ama bir sey soracagim . arabanin kullanma kilavuzunda ic ampullerin w6w ve 6  wat oldugu yaziyor, oysa ilk sayfada gosterilen w5w.  w5w ile w6w birbirinin yerine kullanilabilir mi "?
son olarak ic aydinlatma icin su ampuller uygun mu  bunda 6 degil 2 wat yaziyor w6w
ampuller

https://tr.aliexpress.com/item/Wholesale-500pcs-lot-White-Canbus-W6W-BA9S-T10-T4W-182-430-64111-8LED-1210-3528-SMD/32278873126.html?isOrigTitle=true
--56 dakika sonra eklendi-- Teoman su resimden gidelim. tum lamba grubunun en arkasina tavan dosemesi ile lamba sasisi arasina mi sokuyorum tornavidayi yoksa su yuvarlak ampul caminin altina mi ?
IMAG1156.thumb.jpg.e90e985dd14158bb0f6cf01dbedc00e6.jpg

Merhaba bu ön arka aynı anda yanma olayına bende çok uyuz oluyorum bebeğim olduğu içinde bazen ışık yakarak gitmem gerekiyor. Ayrımı konusunda biraz detaylı yardımcı olabilecek var mı? Kablolara erişip ekstra bir buton tarzı birşey mi koymak gerekiyor orjinale yakın ne yapılabilir.?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.