Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 (2011) Far Altı Kaş Arıyorum.

Önerilen Mesajlar

Tüm arkadaşlara merhaba

Focus 2 aracımda ön far ile tampon arası boşluğu kapatmak için resimdeki plastik malzemeyi arıyorum.Ebay'de eyebrows,eyelift diye arattım ama bir türlü bulamadım. Yardımcı olacak veya alan arkadaş varsa memnun olurum.

Hayırlı günler

1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Furkan İlker Özmen yazdı:

resimdeki ürünün sadece süs amaçlı olduğunu ve kapatacağını düşünmüyorum ki resimde de öyle gözüküyor. Ama bulunması zor bir ürün.

--0 dakika sonra eklendi--

uygun fitilli plastik olabilir 

Merhabalar

Ben farı kapatmaktan değilde far ile tanpon arasında kalan açıklığı demek istemiştim.

--15 dakika sonra eklendi--
30 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Focus RS ile orjinalde geliyorlardı evet. Tahmin edeceğiniz üzere bu parça normal araçlara oturmaz muhtemelen yapışturmak gerekecek, benzeri bir parça lazım.

Screen Shot 2017-01-12 at 15.36.54.png

Doğru Yakup bey muhtemelen yapıştırılıyor.Bizim araçlarada olabilir Kayseri'li bir arkadaş yapmıştı nerede okuduğumu (forumda)  hatırlayamıyorum.

trim.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Şahin Leblebici yazdı:

Merhabalar

Ben farı kapatmaktan değilde far ile tanpon arasında kalan açıklığı demek istemiştim.

--15 dakika sonra eklendi--

Doğru Yakup bey muhtemelen yapıştırılıyor.Bizim araçlarada olabilir Kayseri'li bir arkadaş yapmıştı nerede okuduğumu (forumda)  hatırlayamıyorum.

trim.jpg

sizin aracın fotosu olsaydı da baksaydık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.