Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'tan Kuga'ya Geçmek

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

2 cm için direksiyon kutusu söktürüp taktıran adamsın, kapıdan buyur ettiklerine dua et sen :pist:

cm değil metre metre :D 

yaya kalmadığıma şükrettim zaten :D 

--0 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Volkan Ö. yazdı:

Ankara çık aradan burda Pendik Apaçileri olaraktan....
emoji23.png çok çirkefiz.....

Ne yani benim de arka camımda Şahsuvaroğlu stickerım var :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

antalyadaki ahbabına, belki hiiiiç servise işi düşmeyecek, git mustang tedarik et...

az o taşlar az az :smiley2k:

... aynı cevabı sana da veriyorum.

"kıskançlık yok!" sizde Boneval gibi ortamın duayeni olun, otomotiv / ralli dünyasına o kadar zaman ve emek harcayın, helikopter bile tahsis ederiz. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg olayına çok sıcak bakılmıyor ama bu sıvı sistem atmosferiğe takılanlardan farklı mı... 

Yılda 15000 ve üstü yapıp takmaya değer mi..

1.5 ecoboost selective fiyat performans olarak bir de sağlıklı çalışan lpg eklenirse çok mantıklı seçenek oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hilmi Solak yazdı:

Lpg olayına çok sıcak bakılmıyor ama bu sıvı sistem atmosferiğe takılanlardan farklı mı... 

1.5 ecoboost selective fiyat performans olarak bir de sağlıklı çalışan lpg eklenirse çok mantıklı seçenek oluyor...

EB motorlara yani GDI motorlara takilan LPG kitleri en son 7-8 bin civarindaydi. Bu araclara LPG takmayi dusunen arkadaslarin arabalari ve paralarini hacemat etmeden gidip aradaki farka Dizel motorlu araba almalarini tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hilmi Solak yazdı:

bunu farklı bir başlık altında konuşalım bence... bu sistemi balıkesirde sadık otogaz yapıyor, kendilerini tanıyorum. başarı ile uyguluyorlar belli ki ama lpg işi komple bana ters...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.