Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bit Coin Ve Diğer Kripto Paralar

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Onur Sezgin yazdı:

Ben eğlencesine 100dolarlık etherum aldım.. bitcoin 9000dolar civarıydı. Etherum yerinde sayıp duruyordu 500 ü geçsin satcam dedim bitcoin e geçtim... bitcoin yerinde saymaya başladı etherum uçtu :) 

http://finans.mynet.com/haber/detay/haber-analiz/sadece-yatarak-para-kazaniyorlar/144193/1/#1689502

Daha ne yapayım sana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Ben eğlencesine 100dolarlık etherum aldım.. bitcoin 9000dolar civarıydı. Etherum yerinde sayıp duruyordu 500 ü geçsin satcam dedim bitcoin e geçtim... bitcoin yerinde saymaya başladı etherum uçtu :) 

Zaaaaa....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kasım ayında bi tanıdığım paran yoksa kredi çek 1 btc al dedi ozaman 20 bindi, kredi çekip almak aklıma yatmadı şu an 1 btc 75 bin o yaptığım aptallığı hiç unutamıyorum dijital parayı takip eden arkadaşlar nasıl kahkaha attığınızı tahmin ediyorum:pist:
--5 dakika sonra eklendi-- ıota hangi borsada satışta?
Bitfinex ve binance
Ama btc ile alım yapabiliyorsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Ahaha. Harbiden yattıkları yerden para kazanmışlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Sanırım bu bitcoin ile ilgili daha çok haberlerle karşılaşacağız.

http://www.milliyet.com.tr/bitcoin-ureticileri-guneydogu-yu-ekonomi-2579859/

24*5 = 120 en kötü rx580 olsa 350$ dan 42.000$ iyi yatırım yapmışlar 

bu arada haber yanlış ETH üretiyorlar galiba yoksa ne işleri olur ekran kartıylan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12/30/2017 - 10:40 tarihinde, Onur Sezgin yazdı:

@Mertcan Çelik araştırmışsındır sen...cüzdan hangisi kullanılıyor? 

en iyisi pek internet kullanımı yapmadığın bir pc de wallet yüklemek

https://bitcoin.org/tr/cuzdaninizi-secin burdan masaüstü de

senkron olması birkaç gün sürer bağlantı hızına göre 150-250gb yer kaplar ama en garantisi budur. pc ile biraz haşır neşirsen ubuntu kurup haricide bulundurmak da olasıdır. windows altında pek çalışmıyor. 

cüzdanı web te tutmak en kolayı ama sözleşmelerde abuk sabuk maddeler olabiliyor. 

mesela 2btc tutuyorsun eleman diyorki aylık 1000 satoshi bakım masrafı yazar. sende günden güne hem transaction fee hemde bulundurma parası verirsin.

bu arada yukardakilerin hepsini sık işlemler için yazdım. sadece yatırım amaçlı yapıyorsa envai çeşit kredi kartı/BTC sitesi var. zamanında cex.io dan komisyonları düşük diye işlemler yapmıştım sende komisyonlarına göre yatırım yapacağın siteyi seçebilirsin tabi birde güvenilirlik sorunu var ama neyse, risk her zaman vardır

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

claymore %1 devfee alıyorum ben diyor ama gün içersinde giden paylaşımlara baktığımızda %10-13 civarını buluyor. elemanın devfee döngüsünü bypass ettim. aylık ne kadar kazanılırsa %1 eth olarak yollayacağım :D sonuçta emek var işin içinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
12/20/2017 - 17:06 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

Daha patlamadı mı bu :)

bu sıralar patladı gibi ama emin olmak lazım önümüzdeki 1-2 haftada aynı şekilde düşmeye devam ederse, 3500-4000$ civarında kalacağını düşünüyorum. 

image.png.88bce23fdce1d242a9306583fb03b54d.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.