Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bit Coin Ve Diğer Kripto Paralar

Önerilen Mesajlar

20 dakika önce, Yasin Taşcı yazdı:

Alıntıemoji16.pngBitcoin meselesinde, Lidyalılar parayı bulduğunda "böyle saçmalık mı olur, altı aya patlar bu iş" diyen Frigyalılar gibiyim.

Evet patladı gitti zaten 10. Ayda 20 bin lira iken almadım şimdi 65 bin patladı gitti?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Btcyi öğreneli uykuyu unuttum [emoji58]
2 ayda hatırı sayılır kazandım,şimdi yine beklemedeyim yatırdığım paranın 3 4 katına çıkmasını bekliyorum [emoji16]
Bir de ıota var, bu işlerle ilgilinen varsa ıotayı tavsiye ederim
1000 tl gibi küçük bir rakama bile 3 yıla kadar muazzam paralar alabilirsiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şu finans/yatırım işlerine bi kafam basmıyor.

kripto para alayım diye bi araştırma yaptım, btcturk için satışa izin vermiyor habire erteliyor diyorlar.

nereye baksam onun şusu var bunun busu var. İota nedir hele onu da anlayamadım. Resmen kendimi mal gibi hissediyorum bu işleri araştırırken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Alperen G. yazdı:

kripto para alayım diye bi araştırma yaptım, btcturk için satışa izin vermiyor habire erteliyor diyorlar.

nereye baksam onun şusu var bunun busu var. İota nedir hele onu da anlayamadım. Resmen kendimi mal gibi hissediyorum bu işleri araştırırken.

paribu.com deneyin derim sanki hacim daha fazla alıp satmak daha hızlı ilerliyor.

zamanı geri alabilsek keşke ahhhh uyku uyuyamaz oldum sürekli takip ettiğim için.

--2 dakika sonra eklendi--

koineks.com diye diğer bi site daha var 5 farklı dijital para çeşidi var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kasım ayında bi tanıdığım paran yoksa kredi çek 1 btc al dedi ozaman 20 bindi, kredi çekip almak aklıma yatmadı şu an 1 btc 75 bin o yaptığım aptallığı hiç unutamıyorum dijital parayı takip eden arkadaşlar nasıl kahkaha attığınızı tahmin ediyorum:pist:

--5 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Kenan Korkusuz yazdı:

Btcyi öğreneli uykuyu unuttum emoji58.png
2 ayda hatırı sayılır kazandım,şimdi yine beklemedeyim yatırdığım paranın 3 4 katına çıkmasını bekliyorum emoji16.png
Bir de ıota var, bu işlerle ilgilinen varsa ıotayı tavsiye ederim
1000 tl gibi küçük bir rakama bile 3 yıla kadar muazzam paralar alabilirsiniz

ıota hangi borsada satışta?

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 minutes ago, Adem Kazıl said:

kasım ayında bi tanıdığım paran yoksa kredi çek 1 btc al dedi ozaman 20 bindi, kredi çekip almak aklıma yatmadı şu an 1 btc 75 bin o yaptığım aptallığı hiç unutamıyorum dijital parayı takip eden arkadaşlar nasıl kahkaha attığınızı tahmin ediyorum:pist:

--5 dakika sonra eklendi--

ıota hangi borsada satışta?

Bitfinex.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Alperen G. yazdı:

Ben eğlencesine 100dolarlık etherum aldım.. bitcoin 9000dolar civarıydı. Etherum yerinde sayıp duruyordu 500 ü geçsin satcam dedim bitcoin e geçtim... bitcoin yerinde saymaya başladı etherum uçtu :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.