Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bit Coin Ve Diğer Kripto Paralar

Önerilen Mesajlar

51 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

minergate'in smart miner diye bir zımbırtısı var, son bir saatteki verilere göre en karlısını seçip onu mine'lıyor mesela. Bu sitedekilere de uyuyor şimdilik. Gerçi o hem cpu hem gpu optimizasyonu yapmıyor sanırsam aynı anda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/10/2017 - 18:13 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

oralar 2-3 yıl önce dutluktu, şimdi göz gözü görmiyor.

900 civarına çıkmış şimdi WAY!!! ilgilendiğim zamanlar 30-40usd arasıydı 1 sene bekletip 3 katına çıkınca satmıştım 1-2 ay sonra bi 2 katına daha çıkınca üzülmüştüm

Nasi bi somagiz varsa artik suan 800 dolarin altinda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi tanıdığım yatıp kalkıp bu işlerle uğraşıyo coinspace diyo bi veri depolama işi (kairos) var diyo adam 0 araba aldı bu işleri yaparken benim kafa basmadığı için hiç ilgilenmiyorum.

--4 dakika sonra eklendi--

Geçen gün bu mesajı atmış

Adem 2009 da bitcoin üreten firmanın bi benzeri şimdi türkiyede resmî olarak kabul gören scoin üretimine başladı, şu an bile %50 kârı olan bir iş. Nice iş adamları var buraya yatırım yapan, böyle bir yatırıma ilgi duyarmısın acaba diye aklıma geldin. Bilgin olsun istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

bi veri depolama işi (kairos) var

tamamıyla titandır gerçek anlamda iş yaptığı yoktur. 

bu tarz işlerde ilk girenlere para kazandırılır ki arkasından gelsin koyunlar.  buna benzer bi oluşumu "cointellect" erken fark edip ilk girenlerden biri olmama rağmen profit 1e2 olduktan sonra ödemeleri savsakladılar sonrada bana bi mail yolladılar hesabınız BOT (kendi kendine hesap açıp yöneten) bi sistem olduğundan mevcut bakiyeniz sıfırlanmıştır. 

--3 dakika sonra eklendi--
18 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Bu işte çok ciddi sahtecilik de döndüğünden uzun vadeli olarak Türkiye'de kimseye güvenir miyim bilemiyorum. Sonra sonumuz titan zincirleri gibin olmasın :aman:

Sözüm meclisten dışarı tabiki de.

bu işi yaparken sadece riske edeceğin tutarın arkasını arayıp aramayacapın önemli. bi tanıdığım şöyle derdi.

Alıntı

birine borç verirken; o borç hiç gelmeyecekmiş gibi verebiliyorsan ver, yoksa verme.

işe girmek eğlenceli ama eğlencenin dozu artmaya başladığında tedbirli davranabiliyorsan ÂLÂ yoksa neALA

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

tamamıyla titandır gerçek anlamda iş yaptığı yoktur. 

bu tarz işlerde ilk girenlere para kazandırılır ki arkasından gelsin koyunlar.  buna benzer bi oluşumu "cointellect" erken fark edip ilk girenlerden biri olmama rağmen profit 1e2 olduktan sonra ödemeleri savsakladılar sonrada bana bi mail yolladılar hesabınız BOT (kendi kendine hesap açıp yöneten) bi sistem olduğundan mevcut bakiyeniz sıfırlanmıştır. 

--3 dakika sonra eklendi--

bu işi yaparken sadece riske edeceğin tutarın arkasını arayıp aramayacapın önemli. bi tanıdığım şöyle derdi.

işe girmek eğlenceli ama eğlencenin dozu artmaya başladığında tedbirli davranabiliyorsan ÂLÂ yoksa neALA

Belki genesis mining'ten bir cloud alıcam, ya da benzer büyüklerden o da ekstra bir bütçem olursa. Toplamda 100 doların üzerine çıkmayı planlamıyorum zaten. Biraz al unut, biraz da bu bitcoinle alışveriş yapılabilen yerler lazım olsa diye düşündüm. Bu iş şu an ya hobi ya hayatı sömürecek bir iş haline gelmiş, güneş paneli çiftliğin filan varsa hali hazırda belki karlı olabilir kar isteniyorsa :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Belki genesis mining'ten bir cloud alıcam

https://www.miningrigrentals.com/ şurda zamana göre çok daha makul fiyatlı rigler bulabilirsin. ekstra olarak asic falan almaya niyetin varsa baştan burdan bi hafta kiralayıp ne kadar kazanç elde ettiğine bakabilirsin nerdeyse her volume için rigler mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

https://www.miningrigrentals.com/ şurda zamana göre çok daha makul fiyatlı rigler bulabilirsin. ekstra olarak asic falan almaya niyetin varsa baştan burdan bi hafta kiralayıp ne kadar kazanç elde ettiğine bakabilirsin nerdeyse her volume için rigler mevcut

Ben bir tane 30-60 dolara al unut, yıllar sonra aklıma gelince cebinde para bulunan eşofmandaki sevincin benzerini yaşamayı ümit ediyorum artık. Maddi manevi gereksiz zahmetli geldi bana. Güneş enerjisi işine girmiş bir tanıdık bulursam tekrar detayına girişebilirim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Ben bir tane 30-60 dolara al unut, yıllar sonra aklıma gelince cebinde para bulunan eşofmandaki sevincin benzerini yaşamayı ümit ediyorum artık. Maddi manevi gereksiz zahmetli geldi bana. Güneş enerjisi işine girmiş bir tanıdık bulursam tekrar detayına girişebilirim :D 

http://revolution-green.com/yilditz-magnetic-motor-update/

al sen burdan yuru.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Bir turk, magnet kullanarak elektrik uretti, suanda satista hatta. Girdi yok, atik yok vs vs.

Öyle diyon da, verdiğin linkin başlığında "fraud" diyo, iki kere ortaya çıktılar sonra demonstration'lar, gösterimlerde 3 kere son dakikada iptal ettiler diyor, şimdi de güyya üretmişler, Tanrı'lar çıldırmış olmalı ki bu işe yarasın diyor. Ben mi yanlış anladım la.Adamın sitesinde ise:

Alıntı

18 TEMMUZ 2018 tarihine kadar üretim kotamız dolmuştur. Müşterilerimizin yapacağı müracaatlar bu tarihten sonra sıraya alınacaktır. Alınacak müracaatlarda para yatırılmaması rica olunur. İlgilerinizden dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Saygılarımızla HMSB A.Ş.

Diyor.

Eğer böyle bir şey varsa bu dünyayı değiştirir, CIA'den zor koruruz adamı, rusya kaçırır, japonlar bizdendi bu der, alamanlar tüm üretim kotasına el koyar vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Tr'deki tek bulabildiğim legal bitcoin satıcısına üye olup deneyeyim dedim, adamlar hesap onayı için nasıl saçma fazla bilgi istiyorlar belirli değil la.

Bunları istemeleri legal mi onu bile bilemedim de çok saçma değil mi?

qweqea.PNG

verification_photo_example.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.