Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı 2017 Mazda 3 Satışa Sunuldu…

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2017 Mazda3, 105 PS SKYACTIV-D 1.5-litre turbo dizel ve SKYACTIV-G benzinli motor 1.5-litre 120 PS motor seçenekleri, altı vitese sahip SKYACTIV-MT manüel ve SKYACTIV Drive otomatik şanzıman alternatifleri ve üç farklı donanımları ile 73 bin 263 TL başlayan anahtar teslim fiyatla satışa sunuluyor.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2017-mazda-3-satisa-sunuldu/

2017 Mazda3 Hatchback ve Sedan serisinde, 105 PS SKYACTIV-D 1.5-litre* turbo dizel ve hafif SKYACTIV-G benzinli motor 1.5-litre 120 PS seçenekleri mevcuttur.

2017 Mazda 3.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Mazda'yı çok beğeniyorum.Focus almasaydım kesin Mazda 3 alırdım. Tamam motor seçenekleri açısından pek bir çeşitliliği yok ama dizaynı ve tasarımı çok çekici geliyor.Ve tabiki resimdeki kırmızı ayrı bir güzellik.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mazda yı bende severim. Ama 6 serisi daha çok hoşuma gidiyor.

CX5 2,5 motor en üst versiyonunu kullandım kısa süre, güzel araba ama kalkışta 2,5 motorun hakkını veremiyor sanki.

Aynı hissi Edge de de yaşadım, bende mi acayiplik yoksa :)

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alıntı

Son Mazda3’ün dış görünümü, güçlü üç boyutlu görünümlü yenilenmiş ızgarası, yeni ön sis far çerçevesi ve LED far teknolojisi  ile dikkat çekmektedir.  Her iki gövde stilinde de, panoramik dönüş sinyallerine sahip yenilenen kapı aynaları bulunurken, hatchback versiyonlarında yeniden tasarlanmış arka tampon yer almaktadır.

2017M3_HB_Action_BCN-25.jpg

2017M3_HB_Action_BCN-5.jpg

2017Mazda3_Interior_2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Satış sonrası hizmetler konusunda bi parça gideri olsa, sadece tasarımı sebebiyle bile çok ciddi sayıda insanın alternatifleri arasına girecek kadar şık bir araç...

Ama Mazda, Türkiye'de Mermerler in distribütörlüğünde yaşanan sıkıntılardan sonra pazarda büyümeye dönük adam akıllı bi politika ortaya koy(a)madı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.